Práve hráme

09/09/2020

Medial Banana oslavujú okrúhle výročie novým klipom k singlu Dekáda v hre


Pred letom vydali svoj tretí album a teraz nám z neho posielajú ďalší podarený klip! Medial Banana sa poohliadli za svojou prvou desaťročnicou na scéne a v novom videu ku skladbe Dekáda v hre prinášajú niekoľko archívnych a spomienkových záberov od vzniku kapely až po dnešok. O réžiu a spracovanie klipu sa postaral Lukáš Pulík, ktorý točí pod pseudonymom Lupic.

MEDIAL BANANA – DEKÁDA V HRE

Dancehallová skladba Dekáda v hre sa nachádza na nedávno vydanom albume Nedotknuteľní od Medial Banana, ktorý takmer celý vznikol v domovskom štúdiu Wellders v Bratislave a vyšiel pod hlavičkou dvorného vydavateľstva Reggae Callin‘ Records v distribúcii Warner Music. Okrem CD ho zberatelia môžu získať už aj na platni.

Medial Banana & Polemic – Staré časy (Expres Live)

Medial Banana majú za sebou (napriek všetkým korona obmedzeniam a opatreniam) pomerne nabité leto a vystúpenia na festivaloch ako Uprising Wakelake Edition, Sound Garden, Malý Žákovic, Malý Grape aka Park duševného zdravia či Víno pod hviezdami v Pezinku. Na október majú v pláne dokončiť prerušenú šnúru s kapelou Polemic, s ktorou ich ešte čakajú vystúpenia v Bratislave, Košiciach, Hruštíne a Brne.

Mobilné aplikácie Rádia Expres