Práve hráme

23/06/2020

Národný nórsky poklad Astrid S predstavuje singel Dance Dance Dance z pripravovaného debutového albumu


Z Astrid S sa vykľul národný nórsky poklad a stala sa globálnou popstar so širokou základňou fanúšikov. V posledných dvoch rokoch sa vyšplhala až na 1,5 miliardy streamov, vydala dve EP Trust Issues a Stripped Down, spoločne s Years & Years a Zarou Larsson absolvovala vypredané turné naprieč USA a Európou, a stala sa tvárou kampane módnej značky Fendi. Čerešničkou na torte jej je cena za umelca roka, ktorú získala na nórskych Grammy.

Astrid S – Dance Dance Dance (Official Music Video)

Teraz Astrid S vydáva prvý singel Dance Dance Dance z debutového albumu, ktorým prináša úžasnú atmosféru 80. rokov a prikláňa sa k tanečnej a elektropopovej dráhe. Ako sme u Astrid už zvyknutí, skrz texty sa dotýka podstaty čistej lásky a života, a zároveň sa predstavuje ako sebavedomá autorka, ktorá má toho veľa na srdci.

Pri pohľade na svoj debutový album si Astrid presne spomína, čo jej pop music spôsobila ako mladej dievčine v malom meste. „Vo chvíli, keď som si pustila discman, bola som v inom svete. Bolo to čarovné a tento pocit je to, čo sa snažím predkladať svojim vlastným fanúšikom. Poskytnúť im tiež svet, v ktorom sa stratia,“ hovorí Astrid. Speváčka je pripravená na budovanie si miesta na pop scéne a teší sa na svoj dlho očakávaný debutový album.

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Nadácia Rádia Expres