Práve hráme

09/06/2020

Skupina Sám Sebou v novom klipe k piesni Každé ráno ukazuje krásy Slovenska


Po úspešných predošlých singloch prichádza skupina Sám Sebou s novinkou Každé ráno. Tentokrát si chalani z kapely pripravili sviežu a tanečnú pieseň, ktorá v sebe ukrýva krásnu myšlienku.

„Skladba Každé ráno vznikla niekedy na začiatku roka a rodila sa veľmi prirodzene a rýchlo. Chceli sme, aby skladba bola živá, tanečná, s jednoduchým refrénom. Myslím, že sa nám to podarilo a pieseň má už teraz za krátky čas skvelé ohlasy, z čoho sa veľmi tešíme. Už sa nevieme dočkať, kedy ju zahráme naživo svojim fanúšikom a poriadne sa na ňu vyskáčeme.“  Hovorí spevák kapely Matúš Fifik.

Sám Sebou – Každé ráno (Official Lyric Video)

„S chalanmi sme dostali nápad, že do klipu zahrnieme naše polovičky a vyberieme sa s nimi do prírody. Navštívili sme krásne miesta u nás na Spiši, ako Spišský hrad, Tomašovský výhľad a výhliadkovu vežu na Odorici. Vznikli z toho skvelé zábery, ktoré sme ešte obohatili o text piesne. Slovensko je veľmi krásna krajina a tak sme to chceli do nášho vizuálu zahrnúť. Všetkým fanúšikom odporúčam tieto miesta navštíviť, niekedy si ani neuvedomujeme, aké bohatstvo máme doma na Slovensku.“ dodáva Matúš Fifik.

Nadácia Rádia Expres