Práve hráme

07/02/2020

Virtuálna medicína je realitou!


Počas štúdia medicíny a učenia sa na prvú skúšku z anatómie si pre lepšie pochopenie ľudského tela začal kresliť jeho štruktúry po vlastnej koži. Aj napriek tomu, že skúšku spravil úspešne na prvýkrát, skrsol mu v hlave nápad vytvoriť ľudské telo vo virtuálnej realite. Ešte predtým, ako sa stal lekárom, sa stal podnikateľom, ktorý založil softvérovú firmu VIRTUAL MEDICINE. Len 27-ročný MUDr. Tomáš Brngál je v súčasnosti držiteľom ocenení, ako napríklad 30 pod 30 magazínu Forbes či Krištáľové krídlo a jeho aplikáciu Human Anatomy VR používajú ľudia vo viac ako 150 krajinách sveta.

Human Anatomy Playstation VR

Máme skvelú novinku‼️Ako prvej slovenskej firme sa nám podarilo vydať náš produkt na PlayStation😎🚀 Od dnes máš super dôvod pre rodičov, že Playstation nie je iba na hranie, ale môžeš sa na ňom naučiť aj veľa zaujímavých informácií o ľudskom tele😜

Posted by Virtual Medicine on Thursday, August 29, 2019

Aj sa zabavíš, aj sa niečo naučíš! Podcast, kde Kubo, Viva a vyvolený v povolaní budú každý druhý piatok mudrovať o netradičnom, možno až bizarnom povolaní, ktorým sa dá na Slovensku uživiť.

Všetky časti podcastu Vyvolení v povolaní
Nadácia Rádia Expres