Práve hráme

10/02/2020

Parlamentné voľby 2020 na Exprese


Najväčšia predvolebná debata s Braňom Závodským a šéfredaktorkou Hospodárskych novín – Marcelou Šimkovou sa uskutoční sa v pondelok 24. februára v hoteli Devín a zúčastnia sa jej volební lídri politických strán kandidujúcich do parlamentu, ktorí získali viac ako 5% v rámci hornej hranice intervalu spoľahlivosti. Debatu sprostredkujú obe médiá aj na svojich sociálnych sieťach. Pridajte si debatu na svojom Facebooku, aby vám prišla pripomienka.

Predvolebné debaty s Braňom Závodským

Počúvajte a pozerajte exkluzívnu sériu rozhovorov Braňa Závodského s lídrami 12-tich strán, ktoré majú podľa prieskumov nad 3% a šancu dostať sa do parlamentu. Každý pracovný deň Braňo Závodský privíta v štúdiu jedného lídra politickej strany a  poradie bude určené podľa preferencií z prieskumov. Až do 26. februára, vždy na poludnie po veľkých správach. Svoju účasť potvrdili: Gyula Bardos – MKO/MKS, Tomáš Drucker – Dobrá voľba, Béla Bugár – Most/Híd, Andrej Danko – SNS, Alojz Hlina – KDH, Richard Sulík – SaS, Boris Kollár – Sme Rodina, Igor Matovič – OĽaNO
Piatok 21.2. Michal Truban – PS/Spolu

Pondelok 24.2. Andrej Kiska – Za ľudí
Utorok 25.2. Marian Kotleba – ĽSNS
Streda 26.2. Peter Pellegrini – Smer SD

Každý rozhovor nájdete aj na Youtube a v podcaste Braňo Závodský Naživo

Parlamentné voľby 2020

Volebná Noc na Exprese

Počas volebnej noci hneď po 22:00 prinesieme exkluzívny exit poll, ktorý pre televíziu Markíza pripraví agentúra Focus. Po zatvorení volebných miestností Expres odštartuje Volebnú noc s Braňom Závodským. Spolu s hosťami, ktorými budú politológ Grigorij Mesežnikov a sociologička Iveta Radičová, bude spravodajský team sledovať priebežné výsledky volieb až do spočítania všetkých hlasov. Redaktori Rádia Expres budú priamo v centrálach politických strán, odkiaľ budú naživo prinášať reakcie na priebežné výsledky a rozhovory s politickými lídrami. Sledujte nás počas volebnej noci aj na Facebooku a Instagrame a nič dôležité vám neujde.

Prvá povolebná debata s Braňom Závodským

Špeciálne spravodajské vysielanie ukončí nedeľný volebný špeciál. Prvá povolebná debata s Braňom Závodským zaznie v nedeľu ráno od 8:00 do 10:00. Expres do nej pozve politikov víťazných strán, ktoré sa dostanú do parlamentu.

aplikacie Rádia Expres