Práve hráme

14/02/2019

Nová slovenská speváčka Bibi Hall debutuje dvoj-singlom a dvoma videoklipmi!


Bibi Hall (vlastným menom Bibiana Hallová) má 22 rokov. Debutovať sa rozhodla na Valentína hudobným darčekom pre všetky zlomené srdcia. A rovno dvoma klipmi.

„Dvaja ľudia prežívajú lásku a nevedia bez seba žiť, ale zároveň si ubližujú a nevedia prestať, zraňujú sa aj napriek silnej túžbe byť milovaný a realita dnešnej doby prináša do ich vzťahu problémy,“ vysvetľuje Bibi námet svojho hudobného príbehu a dej prvej skladby a videoklipu.

BIBI HALL- SHITTY LOVE/part 1

Pokračovanie príbehu v druhom videoklipe prináša rôzne obraty. „Dvojica vie, že ich vzťah nemá budúcnosť, no zároveň si užívajú to, čo majú práve teraz. Napriek tomu, že každým dňom pociťujú stále väčšiu a väčšiu bolesť, zároveň cítia vzrušujúce napätie medzi sebou, ktorému sa nedokážu ubrániť ani po rozchode,“ dodáva Bibi.

BIBI HALL- THIS IS HOW WE DO/part 2

Do svojej oficiálnej debutovej umeleckej éry vstupuje Bibi Hall nielen v sprievode unikátneho projektu Endless love, ale aj s novou sprievodnou kapelou, s ktorou tvorí formáciu BIBI HALL AND BAND v zložení Bibi Hall – spev, Adam Hudec – basgitara, Jozef Ragan – bicie a Silvo Salis – gitara. V súčasnosti začína pracovať na debutovom albume a plánuje prvé koncerty so svojou novou kapelou.

Nadácia Rádia Expres