Práve hráme

11/01/2019

Hymna z Fekišoviec sa dočkala hudobného podmazu


Dnes už Fekišovce, pani starostku Milku a Ďoďa pozná snáď každý používateľ Internetu na Slovensku. Ak ste sa spojili s realitou až teraz, a 2 a pol hodiny nemáte čo robiť, pokojne si pozrite celý záznam z obecného zastupiteľstva. Bude vám chvíľu do smiechu, ale potom hlavne do plaču… Ak máte času menej, to najlepšie zo záznamu zostrihali chalani zo Zomri.

Spievanie slovenskej hymny Nad Tatrou sa blýska na úvod patrí k najväčším „hajlajtom“ videa. Na YouTube sme našli aj originálne zhudobnenie, resp. zremixovanie fekišovskej verzrie hymny „by Samčo, brat dážďoviek“. Pobavte sa ! :)

Nad Tatrou Sa Blýska Live From Fekišovce (true tempo RMX)

To najlepšie zo zasadnutia od Zomri.

Fekišovce – prvé obecné zastupiteľstvo, zostrih

Na východe Slovenska, v okrese Sobrance, vedľa obce Hnojné, je obec Fekišovce. A znovu tam zvolili za starostku Miloslavu Fedorovú.Na youtube sa objavil takmer trojhodinový záznam z prvej schôdze obecného zastupiteľstva, a je to čisté zlato. Ak máte čas a veľa pukancov, prípadne hráte nejakú spoločenskú hru, alebo pijete, pustite si to celé tu: https://youtu.be/PviLlgq7HkcMy, spolu s adminom Marecom sme dnes celé popoludnie dumali, ktoré scény z tejto epickej ságy pre vás vybrať, aby ste si mohli užiť aspoň nejakú esenciu tejto mimoriadnej spoločneskej udalosti. Nakoniec sme skončili s týmto 12-minútovým výcucom. Je to niečo, čo by si mal pozrieť každý Slovák, každý sociológ a politológ a snáď aj psychológ. Tu priatelia je zachytená skutočná sonda do duše nášho národa, nášho myslenia a celej našej krajiny. Skrývala sa na obecnom zastupiteľstve obce Fekišovce. Príjemné sledovanie prajeme.

Uverejnil používateľ Zomri Streda 9. januára 2019

Celý záznam ustanovujúceho obecného zastupiteľstva:

USTANOVUJÚCE OBECNÉ ZASTUPITEĽSTVO – FEKIŠOVCE – 10.12.2018

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres