Práve hráme

14/11/2018

Tomáš Kucuk, nový objav z východného Slovenska


Tomáš Kucuk pochádza zo Stropkova a momentálne žije v Prahe. S hudbou začínal v pätnástich rokoch, keď dostal svoju prvú gitaru a začal sa učiť základne akordy. Dovtedy to bol len koníček, ale zlom nastal počas Tomášovej pracovnej stáže v Číne, kde hľadali európskeho speváka, ktorý zaspieva pár piesní na večierku. Napriek tomu, že dovtedy nemal žiadne skúsenosti so spevom pred publikom, chytil sa tejto príležitosti. Ohlasy boli pozitívne a Tomáš si uvedomil, že hudba je niečo, čo ho napĺňa a čomu sa chce v budúcnosti ďalej venovať. Po návrate do Európy začal písať vlastné texty a skladať vlastnú hudbu.

Pieseň Bez dotyku pier Tomáš nahral v pražskom štúdiu Rooftop. „Singel vznikal pomerne dlho, keďže som začínal prakticky od nuly a nevedel vôbec nič o nahrávaní a produkcii v štúdiu. Zároveň som chcel, aby to spĺňalo určité kvalitatívne kritéria,“ hovorí spevák.

V súčasnosti sa venuje nahrávaniu ďalších dvoch singlov, ktoré by mali uzrieť svetlo sveta koncom tohto, alebo začiatkom budúceho roka.

Tomas Kucuk – Bez dotyku pier

Naštartuj svoju hudobnú kariéru s Rádiom Expres a predveď svoju tvorbu celému Slovensku.

Máš kapelu? Pošli video! Si sólový spevák alebo speváčka? Pošli video! Sme otvorení všetkým štýlom a tvoje video Ozo Guttler ukáže celému Slovensku na našom webe a na našom Facebooku.

Pošli nám svoj klip

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres