Práve hráme

20/07/2018

King Ivan je späť! Autor hitu Fönky nálada predstavuje novinku Neboj sa


Kinga Ivana – vlastným menom Ivana Vereša – si iste mnohí pamätajú najmä z čias jeho pôsobenia v Made 2 Mate, kedy pred viac ako dvadsiatimi rokmi vydali letný singel Fönky nálada, ktorý sa stal okamžite hitom. King Ivan sa opäť vracia na scénu s piesňou Neboj sa, ktorú predstavil aj s videoklipom. Príjemný letný sound, výrazný zjav speváka, všadeprítomný optimizmus a dobrá nálada – nová pesnička je voľným pokračovaním Fönky nálady a vyznieva ako veselá oslava horúceho leta. Pusti si video:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Neboj sa, chlapec môj, neboj sa!“ spieva sa v novej piesni, ktorá síce vznikla už pre troma rokmi, no oficiálne ju zverejnili až teraz. Skladba uzrela svetlo sveta najmä vďaka Rolandovi Kubinovi, ktorý je jej producentom.

„Napriek tomu, že Ivan pesničku nahral už pred troma rokmi, vychádza až teraz. Nedávno som ju totiž celkom náhodou našiel na USB kľúči a veľmi sa mi zapáčila. Povedal som si, že to určite bude letný hit. Zavolal som Ivanovi a dohodli sme sa, že s tým niečo spravíme,“ prezradil producent klipu.

Ivan King a jeho tím ostali verní Slovensku a videoklip k piesni nakrúcali na Dunaji v Hamuliakove. Výsledné video však pôsobí zahranične, akoby sa dej odohrával na Miami. Pozitívny letný klip vznikol pod taktovkou Michala Nemtudu. Autorom hudby aj textu je Ivan King. V piesni si zahrali talentovaní hudobníci z Opoštaris band, ktorí sú dobre známi z viacerých spoluprác s Rytmusom alebo Anitou Soul: basa – Richard Csino, bicie- David Hodek, ale aj ďalší úspešní hudobníci: klávesy – Martin Wittgruber a gitarista Markus Daniel. Postprodukcia a konečné úpravy prebiehali v bratislavskom Pulp Studio.

Zdroj: Universal Music s.r.o.

Nadácia Dobrý skutok