Práve hráme

13/07/2018

Peťo Sagan zverejnil video pred štartom. Ľudia ho milujú!


Náš najlepší a najmilovanejší športovec Peter Sagan hviezdi na tohtoročnej Tour de France. Pozrite si, ako vyzerá jeho ranný rituál pred pretekami vo videu, ktoré sám natočil a zverejnil na svojom Facebooku.

Tour de France 2018 – Stage 6 – Sign in

This is my ritual every morning at Le Tour de France, from the bus to the signature podium. I'd like to thank the French people, spectators and all fans for their warm welcome as well as the members of the other teams for their kind words the morning after my victory. We are competitors in the race but friends outside of it. See you at one of the stages! BORA hansgrohe Specialized Bicycles Sportful RIDE 100% GoPro

Uverejnil používateľ Peter Sagan Piatok 13. júla 2018

Toto je úžasné Peťovo víťazstvo z 5. etapy!

https://www.facebook.com/PeterSagan/videos/1726274790755226/

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

My @borahansgrohe teammates did an amazing job today – Body and Burghardt were pulling on the front from the middle of the stage before everyone else brought me into position for the final climb. In the final stretch, Sky started to pull hard and go full speed, and then Gilbert came over the climb fast too. He tried to attack but we caught him and after, I think Van Avermaet started a little too early, so it really left me and Colbrelli to fight it out. I was pretty lucky because Colbrelli was coming close near the end. During the Tour de France everything is different, but the parcours was like an Ardennes classic – up down, left, right, narrow roads. Technically it was a nice parcours. While there weren’t as many points today – just 30 for the win – it’s better than nothing though, and tomorrow is another day. @borahansgrohe @hansgrohe @iamspecialized @sportful @ride100percent. (Photos @bettiniphoto) Moji spolujazdci z BORA-hansgrohe dnes odviedli opäť skvelú prácu – Bodi a Burghardt ťahali na čele pelotónu uz od polovice etapy, zatiaľ čo ostatní mi pripravili pozíciu do záverečného stúpania. V poslednom úseku začal tvrdiť tempo tím Sky a potom tiež zaútočil Gilbert a snažil sa odpútať od balíka. Rýchlo sme ho však doskočili a myslím že Van Avermet tiež vyrazil trochu skoro, a tak sme zostali vo vzájomnom súboji už len ja a Colbreli. Mal som trochu šťastie, pretože Colbreli sa dostával už na moju úroveň. Počas Tour de France je všetko iné, ale dnešné preteky boli trochu ako Ardénske klasiky – hore, dole, vľavo, vpravo a to všetko na úzkych cestách. Technicky to bola veľmi pekná etapa. Dnes som nezískal až tak veľa bodov, pretože za víťazstvo bolo len 30, ale aj to je lepšie ako nič a zajtra nás čaká ďalší podobný deň.

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Sagan (@petosagan),

Najčerstvejšie info priamo z dejiska Tour De France vám tento víkend bude prinášať náš športový redaktor Marek Matušica! Sleduj jeho blog!

https://soundcloud.com/radioexpres/sets/tour-de-france-2018-o-ami

Mobilné aplikácie Rádia Expres