Práve hráme

19/06/2018

U2 sa spojili s Cheat Codes a znie to skvelo!


Legendárna kapela U2 v spolupráci s triom Cheat Codes vydáva novú verziu singlu Love Is Bigger Than Anything In Its Way, ktorý pochádza z aktuálneho albumu kapely Songs of Experience. Aktuálna verzia obsahuje komplet nové vokály Trevora Dahlsa z Cheat Codes. Pusti si skvelú novinku:

U2 X Cheat Codes – Love Is Bigger Than Anything In Its Way [Official Audio]

Album Songs of Experience sa nahrávala v Dubline, New Yorku a Los Angeles pod dohľadom producenta Jacknifea Leeho, ktorý v minulosti spolupracoval napríklad s R.E.MOne Direction alebo Taylor Swift, a speváka One Republic Ryana Teddera, ktorý je rovnako skladateľom a producentom. V minulosti sa podieľal napríklad na dieľach MadonnyBeyoncé alebo Eda Sheerana. Autorom obalu albumu, na ktorom je Bonov syn Eli a Edgova dcéra Sian, je Antony Corbijn, ktorý stojí za slávnymi klipmi Depeche Mode (Personal Jesus), Nirvany (Heart-Shaped Box) a režíroval životopisný film o Ianovi Curtisovi z Joy Division.

Cheat Codes sú EDM trio, ktoré je známé hlavne vďaka hitu Demi Lovato No Promises, ktorý od vydania nazbieral na Spotify takmer 400 miliónov streamov.

https://www.instagram.com/p/BjNPe0KHNzO/?taken-by=cheatcodes

Zdroj: Universal Music

Mobilné aplikácie Rádia Expres