Práve hráme

10/04/2018

13 ročný talent z východu! André z Košíc má našliapnuté na sľubnú kariéru


Ambície byť úspešným spevákom a presadiť sa aj za hranicami Slovenska má aj 13 ročný André, talent z Košíc. V týchto dňoch vydáva svoj debutový singel s názvom Dream ku ktorému natočil aj videoklip.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Hudobne sa na piesni podieľal Pavol Petrík, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Paul Project. Pavol je úspešným hudobným producentom, stojí napríklad za projektami ako sú detská zábavná dvojica Tom a Elo, s ich hitom Hej do školy, ktorý má na YouTube cez 2 milióny zhliadnutí,  pieseň Anjel s raperom Suverénom má 3,5 milióna zhliadnutí  a  klip ku skladbe Ak to musí byť, bol v roku 2011 nominovaný na videoklip roka. Pavol má za sebou aj spoluprácu s raperom Rytmusom , ako aj so speváčkou Tinou.  Vyhľadáva  mladé talenty, čím je aj jeho posledná spolupráca práve so spevákom Andrém.

André je tínedžer, ktorý okrem spevu inklinuje aj k tancu. Už odmala tancuje, s hip hopovou skupinou Who ´s that kids, vystupoval na jednom pódiu  spolu s raperom Egom. Zaujímavé vzhľadom k jeho veku, je to, že má rád jazzovú hudbu a hudbu v štýle Bossa Nova, Swing a Blues.  Rád športuje, či už sú to zimné, alebo letné športy.  André má skúsenosti s modelingom, predvádzal napríklad aj na Bratislavských módnych dňoch.  Výborný vzťah má s o rok mladším bratom Alexom, ktorý si s ním zahral aj v klipe.

Mamou nádejného speváka je bývalá vicemiss Československa Andrea Tatarková,  modelka a podnikateľka, ktorá v súčastnosti pracuje v mediálnej oblasti.

Hlavnou dejovou líniou videoklipu je príbeh prvej lásky, ktorú sme všetci prežili. Spolu s Andrém v klipe vystupuje  sympatická Lili, ktorá je zhodou okolností v  skutočnosti jeho spolužiačkou  a aj vďaka tomu, pôsobí ich herecký výkon prirodzene.  André sa okrem spievania venuje kickboxu,  ktorým sa prezentuje aj vo videoklipe. Trénera vo videoklipe si zahral profesionálny boxer Marek Onda, ktorý dlhodobo pôsobí v Londýne a trénoval tiež s majstrom sveta Antonym Joshuom.

Réžijne sa na tvorbe videklipu podieľali Samuel HoffmannRóbert Revák, ktorí v minulosti spolupracovali  so Celeste Buckingham a momentálne dokončili turné s raperom Egom.

Nadácia Dobrý skutok