Práve hráme

04/04/2018

Frontman skupiny Linkin Park novou tvorbou reaguje na nedávnu samovraždu Chestera Benningtona


Hudobník Mike Shinoda zverejnil dve nové skladby a pridal informácie o pripravovanom sólovom albume Post Traumatic, ktorý vyjde 15.6.2018.

Crossing A Line (Official Video) – Mike Shinoda

Frontman skupiny Linkin Park novou tvorbou reaguje na nedávnu samovraždu speváka Chestera Benningtona. Pred niekoľkými týždňami už publikoval tri skladby z Post Traumatic EP – sám ich napísal aj produkoval, zároveň k nim vytvoril vizuály z toho, čo sám natočil a namaľoval. „Zármutok je osobná, intímna skúsenosť,“ okomentoval to. „Toto nie sú Linkin Park ani Fort Minor. Som to iba ja. Neviem, kam táto cesta vedie, ale som rád, že ju s vami môžem zdielať.“

Smrť kolegu Shinodu hlboko zasiahla. Zavrel sa vo svojom dome v Los Angeles a bez akýchkoľvek plánov sa pokúsil zo zármutku vypísať. Postupne nahral šestnásť skladieb, ktoré plánuje vydať na sólovom albume a naživo predstaviť  v lete na festivaloch (napr. Identity v Los Angeles, Reading a Leeds v Anglicku alebo Summer Sonic v Japonsku). Okrem troch už známych vecí bude album obsahovať aj dve nové zverejnené skladby Crossing A Line a Nothing Makes Sense Anymore.

Nothing Makes Sense Anymore (Official Video) – Mike Shinoda

Zdroj: Warner Music

Mobilné aplikácie Rádia Expres