Práve hráme

04/04/2018

Frontman skupiny Linkin Park novou tvorbou reaguje na nedávnu samovraždu Chestera Benningtona


Hudobník Mike Shinoda zverejnil dve nové skladby a pridal informácie o pripravovanom sólovom albume Post Traumatic, ktorý vyjde 15.6.2018.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Frontman skupiny Linkin Park novou tvorbou reaguje na nedávnu samovraždu speváka Chestera Benningtona. Pred niekoľkými týždňami už publikoval tri skladby z Post Traumatic EP – sám ich napísal aj produkoval, zároveň k nim vytvoril vizuály z toho, čo sám natočil a namaľoval. „Zármutok je osobná, intímna skúsenosť,“ okomentoval to. „Toto nie sú Linkin Park ani Fort Minor. Som to iba ja. Neviem, kam táto cesta vedie, ale som rád, že ju s vami môžem zdielať.“

Smrť kolegu Shinodu hlboko zasiahla. Zavrel sa vo svojom dome v Los Angeles a bez akýchkoľvek plánov sa pokúsil zo zármutku vypísať. Postupne nahral šestnásť skladieb, ktoré plánuje vydať na sólovom albume a naživo predstaviť  v lete na festivaloch (napr. Identity v Los Angeles, Reading a Leeds v Anglicku alebo Summer Sonic v Japonsku). Okrem troch už známych vecí bude album obsahovať aj dve nové zverejnené skladby Crossing A Line a Nothing Makes Sense Anymore.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Warner Music

Nadácia Dobrý skutok