Práve hráme

20/09/2017

Linkin Park zverejnili silný a dojemný klip na Chesterovu spomienku


Skupina Linkin Park zverejnila videoklip k piesni One More Light. Poňala ho ako spomienku na ich speváka Chestera Benningtona, ktorý sa v júli obesil. Zároveň ohlásila koncert, ktorý koncom októbra odohrá v Hollywood Bowl na spevákovu počesť.

One More Light [Official Music Video] – Linkin Park

Zatiaľ posledný klip Linkin Park publikovali doslova pár hodín predtým, ako bol Chester vo svojom dome nájdený mŕtvy. Video Talking To Myself bolo zostrihané z koncertných záberov a zo zákulisia. Podobne je spracovaný aj nový klip, ktorý spoločne režírovali člen skupiny Joe Hahn a ich dlhoročný fotograf Mark Fiore. Ústrednou postavou je pochopiteľne Chester Bennington.

Talking To Myself [Official Music Video] – Linkin Park

Chestrovu pamiatku si Linkin Park uctí 27.10.2017 v Los Angeles na špeciálnej akcii, ktorej sa zrejme zúčastní veľa hostí. Ich zoznam pozostalí členovia kapely zatiaľ neprezradili, nepochybne však pôjde o veľkú a emotívnu akciu.

V posledných dňoch spomienku na Chestera umocnilo intímne video jeho manželky Talindy, ktoré bolo natočené len 36 hodín pred spáchaním samovraždy. Aj takto sa vie skývať zákerná depresia :(

https://www.youtube.com/watch?v=KfIXLLRNLgo

Tickets & Info: LinkinPark.comWatch the "One More Light" music video directed by Joe Hahn & Mark Fiore: http://lprk.co/OMLvideo

Posted by Linkin Park on Monday, September 18, 2017

Zdroj: Warner Music

Mobilné aplikácie Rádia Expres