Práve hráme

26/06/2017

Uniqa – Aké máte zážitky so svojimi deťmi


Najväčší slovenský rádiový prieskum, v ktorom sa dozvieš, aké majú Slováci zážitky so svojimi deťmi.

Ďuro a Djuro vyhlásia v Hemendexe aktuálnu tému a tvojou úlohou je poslať nám najzábavnejší zážitok, ktorý máš so svojimi deťmi na uvedenú tému.

Neváhaj a zapoj sa! Ak tvoju odpoveď moderátori vyhodnotia ako najlepšiu, získaš darček od UNIQA poisťovne a rádiové tričko k tomu!

Na zážitky s vašimi deťmi sa pýtame každý deň v Hemendexe od 26.6. do 30.6.


Ako vás vidia vaše deti.

Zapojte sa aj do súťaže UNIQA poisťovne na sociálnych sieťach!

Zaveste kresbu svojho dieťaťa na svoj facebook profil alebo facebook stránku Myslite UNIQA cez PC zariadenie, facebook alebo instagram pod hashtagom #somuniqat. Na kresbe musíte byť nakreslený vy očami vášho dieťaťa.

Súťažiaci je zároveň povinný zaslať reálnu kresbu na adresu:

Marketing
UNIQA Poisťovňa, a. s.
Lazaretská 15
820 07 Bratislava

Súťaž prebieha v období od 26.6.2017 do 9.7.2017

Myslite na to, že pre vaše deti ste UNIQÁT

Životné poistenie UNIQÁT je ideálnym poistením k hypotéke alebo úveru. Vďaka vysokému poistnému krytiu chránite nielen seba, ale aj svojich najbližších. Môžete ho uzavrieť ako individuálne poistenie alebo ako poistenie pre dieťa, rodinu, spolupodnikateľov či iných partnerov. Poistenie, ktoré je šité na mieru, Vás bude sprevádzať vo všetkých fázach života, prináša Vám možnosť nastaviť si rôzne poistné doby takmer na všetky pripoistenia.

Poistenie ponúka na výber dva varianty:

  • UNIQÁT Risk – čisto rizikový variant zameraný na krytie rizík
  • UNIQÁT Invest – investičný variant, ktorý okrem krytia rizík ponúka možnosť investovania finančných prostriedkov prostredníctvom podielových fondov a investičných programov
Viac informácií

Štatút súťaže

Nadácia Dobrý skutok