Sám Sebou

Expres Live: Sám Sebou & Kali – Život je naj
Tento rok leto ešte zďaleka nekončí – tak si ho užite naplno spolu s nami. Takto znie novinka Život je naj v live verzii

Kali a Sám Sebou opäť spojili sily! Stane sa z pesničky Život je naj letný hit?
Po dvoch rokoch od mega hitu Pohoda sa kapela Sám Sebou opäť spojila s Kalim. Vypočuj si novinku!

Kapela Sám Sebou v chytľavej novinke Vypíname svet spomaľuje tempo dnešnej doby
Kapela Sám Sebou prichádza s novým singlom Vypíname svet – vypočuj si ju!

Sú pre seba stvorení? Sám Sebou a Lucka Vondráčková spojili hlasy v novej skladbe
Kapela Sám Sebou spolu s českou speváčkou a herečkou Luckou Vondráčkovou vydáva nový singel Sme pre seba stvorení

Sám Sebou oslavujú krásu Slovenska piesňou Pod Tatrami
Slovenská kapela Sám Sebou prichádza s novým singlom Pod Tatrami, ktorý je symbolickou oslavou krás a jedinečnej atmosféry Slovenska. Skladba predstavuje posledný singel pred vydaním očakávaného albumu Pohoda, ktorý uzrie svetlo sveta už 14. novembra

Obľúbená slovenská skupina Sám Sebou prichádza s letným hitom Mám sa fajn
Kapela Sám Sebou vydala nový letný singel, ktorý nesie názov Mám sa fajn. Vypočuj si chytľavú novinku, ktorá je plná pozitívnej nálady

Kapela Sám Sebou vydáva novú pieseň. Prekoná novinka mega úspešnú Pohodu?
Sám Sebou prichádzajú s novou piesňou Na Zemi, ktorú dopĺňa hudobný videoklip plný pozitívnej nálady a krásnej prírody

Hitparáda 2025 hitov pozná svojho víťaza!
Zisti, ktorá pieseň vyhrala najdlhšiu rádiovú hitparádu histórie

Expres Live: Sám Sebou feat. Kali – Pohoda
Toto si daj!

Naša Vianočná Pohoda v spolupráci s Kalim a Sám Sebou je už aj na Spotify
Spolu s Kalim a kapelou Sám Sebou prinášame sviatočný balzam na dušu, ktorý spraví z chaosu dokonalú melódiu Vianoc. Takto znie naša vianočná pesnička















