Práve hráme

 

Fabia Combi ScoutLine

ŠKODA Fabia Combi ScoutLine

Ste športový nadšenec alebo preferujete relax na palube? Fabia Combi ScoutLine je obľúbené všestranné auto, ktoré si vás získa. Vyberte si výbavu, ktorá sa vám hodí, a spoznávajte svet.

Rapid Scoutline

ŠKODA Rapid Spaceback ScoutLine

Mate radi rušný život mesta alebo pokojné výlety za novými zážitkami? Rapid Spaceback ScoutLine vyhovie všetkým vašim požiadavkám. Stačí nasadnúť a užívať si výhľad.

Fabia JOY

ŠKODA Fabia JOY

Spravte si radosť a príďte si po akčný model z novej série ŠKODA JOY. Vaša nová ŠKODA Fabia vo výbave JOY vás poteší dizajnovými sedadlami, držiakom na tablet, rádiom s dotykovým displejom, klimatizáciou Climatronic, diskami z ľahkej zliatiny a ďalšou atraktívnou výbavou.

ŠKODA Octavia RS 4×4

Rýchlosť a štýl sú zvýraznené v každom prvku dizajnu novej Octavie RS, ktorá už na prvý pohľad demonštruje svoju ostrú a športovú genetickú výbavu. Nový dizajnový štýl hrdo vystupuje na povrch v každom prvku vozidla. Životnú silu Octavii RS dodávajú dva nové motory, dvojlitrový benzínový motor so silou dvesto dvadsiatich koní alebo dvojlitrovým vznetovým motorom s výkonom 135 kW. Pripravte sa na zrýchlenie z 0 na 100 km/h už za 6,8 sekundy a začnite si užívať športovú jazdu. Rýchlosť môžete nielen cítiť, ale aj vidieť

Superb Sportline

ŠKODA Superb SportLine

ŠKODA Superb SportLine nadchne v prevedení liftback i kombi športovými dizajnovými prvkami v exteriéri aj v interiéri a bohatou výbavou. Najdôležitejším identifikačným znakom sú čierne 18 alebo 19-palcové kolesá z ľahkej zliatiny, vyšší stupeň tónovania bočných skiel od B-stĺpika dozadu a skla piatych dverí (SunSet) a o 15 mm znížený športový podvozok. V interiéri ponúka prevedenie SportLine okrem iného aj kožou obšitý trojramenný športový volant a kožou obšitú hlavicu radiacej páky, športové sedadlá s exkluzívnym čalúnením, pedále v hliníkovom prevedení a ozdobné lišty v karbónovom dekore.