Práve hráme

 

VISTADIFERENT

SEAT Ibiza

Nový SEAT Ibiza je neuveriteľne atraktívne vozidlo. S novými farebnými balíkmi pre interiér a exteriér a so širokou ponukou diskov Vám poskytuje nekonečné možnosti individualizácie. Ibiza Vás presvedčí aj mnohými technologickými novinkami od integrácie smartfónu pomocou technológie Full Link až po parkovaciu kameru vzadu alebo multikolíznu brzdu. A s novými účinnými motormi EcoTSI dosahuje teraz ešte väčší výkon s ešte nižšou spotrebou. K tomu záruka 6 rokov robí z modelu SEAT Ibiza ideálne vozidlo pre mladých dynamických ľudí.

LEON-CUPRA-280-ST-001

SEAT Leon

Nový SEAT Leon spája mladistvý, dynamický dizajn a športový charakter s výnimočnou úžitkovou hodnotou. Je doslova nabitý bohatou ponukou prvkov vybavenia high-tech s ohľadom najmä na bezpečnosť vodiča a jeho pasažierov. Dynamic Pack zahŕňajúci DCC a progresívne riadenie zabezpečuje vynikajúcu ovládateľnosť vozidla pri športovej jazde. Široká ponuka asistenčných systémov okrem štandardného brzdového systému proti následnej kolízii obsahuje systém monitorovania únavy vodiča aj dva systémy na báze kamery – asistenčný systém diaľkových svetiel a asistenčný systém na udržiavanie jazdného pruhu LANE ASSIST. Novinkou je adaptívny radarový tempomat ACC vrátane systému monitorovania okolia vozidla FRONT ASSIST. Aj ponuka systémov infotainmentu je na najaktuálnejšej úrovni. Spolu so 6 ročnou zárukou môže byť tou najlepšou voľbou vo svojej triede. A vo verzii Cupra, ktorej vývoj vychádzal z dlhoročných skúseností z pretekárskych cestných automobilov máte šancu zažiť niečo výnimočné.

TLD-599

SEAT Toledo

Rodinné vozidlo, ktoré je dôkladne premyslené od predných svetlometov až po zadné svetlá. Disponuje mnohými funkciami a elegantným vzhľadom. Exaktné línie a elegantné krivky nového modelu SEAT Toledo priťahujú na seba pohľady. Ale to, čo je na ňom ešte krajšie je jeho výborná cena. Jedinečná kombinácia vonkajšej krásy a vnútorného priestoru robí zo SEAT Toledo praktickú limuzínu na každý deň. Táto úžasná harmónia je stelesnená vo vozidle, ktoré zodpovedá túžbe po dynamickej jazde a zároveň spĺňa bezpečnosť a kvalitu pre vašu rodinu. So 6 ročnou zárukou a balíkmi výbav zadarmo v hodnote až 2.142,-€ sa SEAT Toledo stáva ešte luxusnejšou limuzínou pre každodenné používanie.

ALH-161

SEAT Alhambra

Nový SEAT Alhambra ponúka oveľa viac ako len dostatočný priestor pre rodinu, prácu a voľný čas. Jeho inovatívna všestrannosť bude vyhovovať nielen rodine, ale aj vodičom, ktorí jazdia na ďaleké služobné cesty. Ako všetky modely značky SEAT, aj Alhambra Vám ponúka športový charakter a radosť z jazdy s vysokou mierou praktického využitia ako napr.Integrované detské sedačky – jedna alebo dve v druhom rade sedadiel. . No ani zďaleka to nie je všetko. S objemom batožinového priestoru, ktorý sa dá zväčšiť až na 2 340 litrov si so sebou môžete zobrať všetko, čo potrebujete. SEAT do modelu Alhambra zabudoval celý rad technológií a systémov, ktoré sa postarajú o príjemné prekvapenie.Na želanie dodávané elektrické posuvné dvere vám uľahčia nielen nastupovanie, ale funkcia virtual pedal Vám umožní jednoduché otvorenie i zatvorenie batožinového priestoru pohybom nohy. Multifunkčná kamera vrátane asistenta zmeny jazdného pruhu Lane Assist a systému pre sledovanie mŕtveho uhla sa postarajú o bezpečie všetkých pasažierov.
Vďaka 7 airbagom a ďalším inovatívnym bezpečnostným systémom získal SEAT Alhambra v teste Euro NCAP* 5 hviezdičiek. Rovnako ako na ostatné modely SEAT i na model Alhambra získate 6 rokov záruku zadarmo.

ALH-273

SEAT-ATECA-01

SEAT Ateca

SEAT ATECA je perfektný pre mestský životný štýl. Má fascinujúci dizajn a dynamiku a súčasne ponúka vysokú kvalitu a využiteľnosť. No nadovšetko má ATECA nezameniteľný charakter. Naše prvé SUV znamená začiatok novej éry pre SEAT. ATECA je emocionálne vozidlo s jasnou DNA dizajnu SEAT a výnimočnou kvalitou interiéru. Našim prvým SUV sme vytvorili perfektný komplex technológií a inovácií, ktorý poskytuje vyššiu bezpečnosť a lepšiu úžitkovú hodnotu, no predovšetkým dynamické jazdné vlastnosti a vynikajúci zážitok z jazdy. ATECA vytvorí úplne nový štandard v segmente svojou ľahkou, precíznou ovládateľnosťou a suverénnymi jazdnými vlastnosťami na ceste i mimo nej. Prví slovenský zákazníci vyskúšajú nový SEAT ATECA už v septembri 2016.