Práve hráme

 

MaxxMotion_Fuels_three lines

Palivá budúcnosti

Pohonná hmota je viac než zmes, ktorá uvedie kolesá do pohybu. Od jej zloženia a kvality závisí doba životnosti našich vozidiel a stav nášho životného prostredia.
OMV sa pri vývoji nových palív sústredila na oba tieto body – a tým sa dostáva o niekoľko rokov dopredu do budúcnosti.
Benzín a nafta
OMV má vo svojej ponuke vždy len vysoko kvalitné palivá. Okrem štandardných druhov pohonných hmôt ponúkame taktiež prémiovú úroveň pohonných palív, keďže chceme našim zákazníkom poskytovať vždy len to najlepšie, pretože nám na vás záleží.
MaxxMotion
MaxxMotion reprezentuje prémiovú úroveň palív OMV. Špičkové pohonné hmoty pre náročných zákazníkov, ktorí chcú dať svojmu motoru to najlepšie palivo s najkvalitnejšími aditívami.

top-wash-3

Umývanie a starostlivosť o vozidlo

Je pre vodiča niečo krajšie ako vidieť žiarivo lesklé a čisté auto?
Čistota však nie je dôležitá len pre Vaše vozidlo, ale aj pre životné prostredie. Preto nechávame naše umývacie zariadenia pravidelne kontrolovať nezávislou kontrolou. OMV Top Wash ručí za profesionalitu, ako aj za dokonalú starostlivosť o vozidlo.

viva-4

Všetko zo sveta pôžitkov

Máte chuť na malú prestávku? Jednoducho navštívte niektorý z našich obchodov! Pretože ponúkame najlepšiu možnú kvalitu vo všetkých oblastiach a veľmi dobrý pomer medzi cenou a službou, majú naši zákazníci úplne optimálny výber. Ponúkame jasne štruktúrovanú ponuku tovarov s výrobkami z regionálneho sortimentu, ako aj zdravú alternatívu. K dispozícii sú Vám prvotriedne čerstvé potraviny, jedlá a nápoje pre náročné stravovanie.
Presvedčte sa sami!

value-card+smile-and-drive-card

OMV SMILE & DRIVE je váš úplne nový bonusový klub

Za každý nákup na čerpacích staniciach OMV – napríklad ak natankujete svoje auto alebo si dáte občerstvenie – zbierate bonusové body, ktoré potom môžete uplatniť za exkluzívne odmeny.

Registrácia je jednoduchá a bezplatná. Čaká na Vás množstvo výhod: od špeciálnych akciových ponúk priamo na čerpacej stanici až po vzrušujúce celoročné odmeny.

viva-2

Cítiť sa príjemne na čerpacích staniciach OMV s VIVA

Nový architektonický dizajn čerpacích staníc OMV s VIVA signalizuje otvorenosť a je zameraný na maximálny zákaznícky komfort. Spojili sme úsek obchodu a gastronomický úsek. Inovatívny koncept osvetlenia umožňuje dostatok denného svetla a príjemnú atmosféru.
Prekvapivá rozmanitosť
Jasne štruktúrovaná ponuka produktov dennej spotreby uľahčuje nakupovanie. Kvalitu, ktorej môžete veriť, ponúka naša VIVA vinotéka, kde nájdete vína od špičkových vinárov, ktoré sú vybrané pre čerpacie stanice OMV s VIVA osvedčenými sommeliérmi. Vína sú vychladené na okamžitú spotrebu.

croissant+velke-esspreso

Najjemnejšie talianske praženie

S potešením Vám predstavujeme novú kávu VIVA na čerpacích staniciach OMV, ktorá ponúka to najlepšie z talianskeho umenia praženia kávy.

Tie najkvalitnejšie kávové zrnká sú jemne a starostlivo pražené, čím sa dosiahne bohatá a intenzívna aróma, ktorá je rozhodujúca