Práve hráme

 

LEAF

Nový elektrický LEAF 30 kWh

Nissan je priekopníkom v elektromobilite a od doby, keď pred 5 rokmi uviedol na trh prvé sériovo vyrábane 100% elektrické vozidlo, neustále rozširuje svoju ponuku vozidiel s nulovými emisiami. LEAF sa nestal len „Autom roka 2011“ na troch kontinentoch, ale aj najpredávanejším elektromobilom v histórií. Nissan teraz opäť posúva výkon, praktickosť a vnímanie elektromobilov uvedením nového modelu LEAF 30 kWh s dojazdom až 250km na jedno nabitie, čím prekonáva všetkých svojich konkurentov v segmente.

Nová batéria s kapacitou 30 kWh poskytuje väčší dojazd a to bez akéhokoľvek kompromisu z vlastností interiéru. Tento model má tiež rovnaké vonkajšie rozmery ako verzia s kapacitou batérie 24 kWh, pričom jeho hmotnosť narástla iba o 21 kg.

JUKE

Nissan Juke

Športový a štýlový dizajn mestského crossovera. Nechajte na svojom novom NISSAN Juke svoju pečať! Nissan Juke ponúka jedinečnú možnosť personalizácie exteriéru a interiéru.

Vďaka systému NISSAN Dynamic Control System si môžete nastaviť jazdné parametre – zvoľte si režim jazdy Normal, Sport alebo Eco.

Multimediálny a navigačný systém doteraz s najväčším displejom NissanConnect, je intuitívnejší a poskytuje lepšie možnosti pripojenia.

QQ

Nissan Qashqai

Dokonalý mestský crossover. Odvážny dizajn v sebe spája štýl SUV a rafinovanosť kompaktného hatchbacku s pokročilou konektivitou v interiéri. Charakteristickými sú aj pútavé predné a zadné LED svetlomety.

Samozrejmosťou je multimediálny a navigačný systém NissanConnect.

Za vašou bezpečnosťou stoja inovatívne technológie Nissan Safety Shield, ktoré vzájomnou súčasnosťou predchádzajú čelnému nárazu, rizikám spôsobeným mŕtvym uhlom, vybočeniu z jazdného pruhu a iným nebezpečenstvám.

XTRAIL

Nissan X-Trail

Dokonalá rovnováha medzi crossoverom a suv. Už žiadne kompromisy! Model spája chytrý mestský dizajn s odolnosťou SUV. Je dynamický a zároveň štýlový.

Nový systém pohonu All Mode 4 x 4-i vozidla NISSAN X-Trail zabezpečuje perfektnú priľnavosť za všetkých podmienok.

Nissan X-Trail je plný inovačných riešení, ktoré vás ochránia na cestách. Vďaka systémom, ako sú výstraha pred opustením jazdného pruhu, ktorá vás udrží v správnej stope, až po upozornenie na vozidlo v mŕtvom uhle, ktoré nemusíte vidieť, sa vozidlo neustále prispôsobuje okoliu a mnoho ďalších.

NAVARA

Nový Nissan Navara

Nový Nissan Navara nastavuje nový štandard v segmente pick-upov s kapacitou 1 tona, ktorý spája v sebe to najlepšie z vedúcej pozície značky Nissan v segmente crossoverov a viac ako 80 rokov skúseností s navrhovaním a výrobou robustných a premyslene skonštruovaných pick-upov.

Nový model ponúka pohodlie a kultivovanosť, akú zákazníci poznajú z crossoverov značky Nissan, pri zachovaní mimoriadnych terénnych schopností, odolnosti a užitočného zaťaženia, ktorými boli preslávené predchádzajúce generácie modelu Navara.

Nový model má robustný a odolný podvozok, ktorý prináša viacero nových technických riešení. Výsledkom je výrazné zlepšenie jazdných vlastností a praktickosti vozidla. Verzia Double Cab má úplne nový päťprvkový systém zavesenia zadnej nápravy odpruženej pomocou vinutých pružín. Poskytuje výrazne lepší jazdný komfort a lepšiu ovládateľnosť .

Na palube vozidla sa nachádza množstvo inovatívnych a cenovo dostupných technológií, vrátane 360° panoramatického kamerového systému či automatického núdzového brzdenia.