Práve hráme

 

c4

Civic

Civic je najvariabilnejší kompakt vďaka magickým sedadlám, ktoré umožňujú prepravu aj takého nákladu, kde ostatné modely zlyhali. Civic je typická Honda s čisto športovou DNA. Vo verzii TypeR je to najrýchlejšia predokolka na svete a vo verzii kombi rodinné auto s bezkonkurenčným batožinovým priestorom a obdivuhodnou spotrebou paliva.

c4

CR-V

Honda CR-V patrí medzi zakladateľov segmentu SUV. Už bezmála 20 rokov patrí medzi najpredávanejšie autá vo svojej kategórii vďaka svojim jazdným a priestorovým vlastnostiam. Unikátny je pohon 4 kolies v reálnom čase, ktorý sa zapína podľa potreby a výrazne tak ovplyvňuje spotrebu paliva.

hrv

HR-V

HR-V patrí do najdynamickejšie sa rozvíjajúceho segmentu crossoverov. Je to najmladšia Honda na našom trhu. Dynamický dizajn, úsporné motory, inovačné technológie, flexibilný vnútorný priestor s objemom batožinového priestoru až 470 litrov robia z HR-V skvelého spoločníka.

jazz

Jazz

Jazz je malé-veľké auto, kde do bodky bol dodržaný slogan Hondy „Človek maximum, stroj minimum“. Vďaka flexibilným sedadlám magic seats dokážete dokonale využiť jeho nadštandardnú kapacitu. Honda Jazz je etalón spoľahlivosti. Je to „chronický“ leader ankiet spoľahlivosti v rôznych európskych krajinách.