Práve hráme

 

Ford_Focus

Nový Ford Focus

Nový Ford Focus ako jedna z najpredávanejších značiek vozidiel na svete posilňuje svoju pozíciu pomocou odvážnejšieho, emotívnejšieho dizajnu exteriéru, kvalitného spracovania, intuitívneho nového interiéru, ako aj množstva nových technológií na zjednodušenie života a významné zníženie spotreby paliva.

Prichádzajúca generácia tohto modelu prináša tiež širokú paletu skvelých a pokrokových technológií. Napríklad systém SYNC 2 s hlasovým ovládaním a 8″ dotykovou obrazovkou umožňujúci intuitívne ovládať navigáciu, zábavné funkcie alebo klimatizáciu jednoducho pomocou hlasových povelov. Zdokonalený aktívny parkovací asistent vám teraz pomôže nielen s pozdĺžnym, ale tiež s priečnym parkovaním. Tieto vlastnosti dopĺňa vyspelá prevodovka PowerShift s radením páčkami pod volantom.

Ford_kombi

Nový Ford Focus Kombi

Štandardná cena vozidla TrendX od 15.980 EUR teraz mimoriadne od 12.990 EUR. Nový Ford Focus vo výbave TrendX ladne kombinuje štýlové prevedenie s pokrokovou inováciou a maximálnym pohodlím pre všetkých pasažierov. Teraz Ford Focus Kombi  s veľkým batožinovým priestorom za cenu 5-dverovej verzie už od 12.990 eur.

FocusRS

Nový Ford Focus RS

Nový Ford Focus RS s motorom 2.3 EcoBoost dokáže predviesť naozaj impozantné jazdné výkony. Rečou čísiel ponúka 350 koní, najvyššia rýchlosť 266 km/h a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy. Nad tým všetkým bdie súbor pokročilých dynamických technológií: inovatívny systém pohonu všetkých kolies Ford Performance AWD, funkcia Launch Control, prepínateľné jazdné režimy a veľa ďalších neviditeľných pomocníkov. A pokiaľ ide o vzhľad nového Focusu RS, ten hovorí sám za seba.

FocusST

Nový Ford Focus ST

Špičková dynamika testovaná na závodnej dráhe, mimoriadna hospodárnosť jeho motorov, vyspelá technika a moderný dizajn, nový Ford Focus ST vám ponúka toto všetko v jedinom vzrušujúcom balení. Má novo navrhnutý, dramatickejší exteriér a vyspelejší, prepracovanejší interiér. Je to najdokonalejší Ford Focus ST, aký sme kedy vyrobili. Toto vozidlo je určené nielen pre nadšencov, ktorí si potrpia na dravý a skvelý výkon, ale aj pre tých, ktorí ocenia jeho každodenný jazdný komfort.

Ford_Edge

Ford Edge

Úplne nový Ford Edge rozširuje rad SUV vozidiel Ford určených pre Európu. Toto veľké luxusné SUV prináša emisie CO2 na úrovni pod 150 g/km, ako aj špičkové technológie a vysokú mieru kultivovanosti. Štýlové a sofistikované veľké SUV Ford Edge sa bude v Európe predávať s 2,0-litrovým vznetovým motorom TDCi s výkonom 180 koní a šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, a tiež s 2,0-litrovým vznetovým motorom TDCi s výkonom 210 koní s dvomi turbodúchadlami a šesťstupňovou automatickou prevodovkou PowerShift.

Mondeo-Hybrid

Ford Mondeo Hybrid

Riadiaca jednotka invertorového systému zabezpečuje riadenie hybridného pohonného systému vrátane prevodu jednosmerného prúdu na striedavý prúd, ktorý poháňa elektromotory v prevodovke v záujme optimálnej spotreby paliva a zároveň poskytuje výkon podľa želania vodiča. Nový pokročilý a mimoriadne hospodárny štvorvalcový motor s nezávislým variabilným časovaním vačkového hriadeľa prináša vysokú úsporu paliva a vysoký výkon..

FordRanger

Ford Ranger

Nový a odolný pick-up Ford Ranger prináša nižšiu spotrebu paliva, výrazný dizajn a pokročilé technológie. Spotreba paliva nového Rangera sa znížila až o 17 percent a emisie CO2 sú na úrovni od 171 g/km*. To všetko aj vďaka systému Auto-Start-Stop, novým prevodovým pomerom a elektrickému posilňovaču riadenia. Medzi pokročilé funkcie patrí komunikačný systém SYNC 2, funkcia varovania pred opustením jazdného pruhu, adaptívny tempomat a funkcia rozpoznávania dopravných značiek, vďaka čomu je Ranger jedným z najpokrokovejších pick-upov na cestách.