Práve hráme

 

Spacetourer

Citroën Spacetourer

Slovenská premiéra na autosalóne v Bratislave, moderné a výrazné vozidlo, ktoré vďaka trom druhom karosérie a variabilnému usporiadaniu interiéru až do 9 miest na sedenie nepozná obmedzenia. Využíva novú platformu, vďaka ktorej získal dynamické jazdné vlastnosti a spotrebu, ktorá ho radí na úroveň Best in Class.

C4 Cactus

Citroën C4 Cactus

Jednoduchosť môže byť štýlová. Ale to chce práve tú Citroëňácku povestnú odvahu! Cactus nemá nič, čo nepotrebujete a poskytuje zároveň iba to, čo potrebujete.  Zvonka aj zvnútra to je originál, za ktorým sa nedá neobzrieť! Jeho výnimočnosť dokazuje aj viac ako 35 ocenení za dizajn a technológie vrátane titulu World Car Design of the Year 2015.

C4picasso

Citroën C4 Picasso

Rodinný van, ktorý by mohol vyučovať dizajn. To, čo obe generácie C4 Picassa dokázali je to, že Citroën stále nemusí meniť van na Crossover. A môžete si vybrať krátku, alebo dlhú verziu. Ideálne auto pre rodinu od odborníka na rodinné vozy – značky Citroën.

C3 PIcasso

Citroën C3 Picasso

Opäť mimoriadne ojedinelá kombinácia minivanu s chlapským charakterom. Dizajn je opäť nezameniteľný, interiér poskytne oveľa viac priestoru, ako by ste čakali a okrem toho vás poteší aj fakt, že tento model vyrobili na Slovensku!

C_Elysee

Citroën C-Elysée

Elegantný a robustný sedan testovaný v náročných podmienkach a na závodných okruhoch po celom svete! Áno, práve toto vozidlo má v špeciálnom prevedení  Citroën Racing na konte za posledné dva roky práve 2 tituly majstra sveta WTCC vo všetkých kategóriách.

C4

Citroën C4

Kompaktný hatchback, ktorý splní všetky očakávania a bude vám slúžiť bez ohľadu na to, akú úlohu mu pridelíte. A okrem toho vyzerá mimoriadne dobre a je synonymom komfortu na kolesách.

C3

Citroën C3

Mimoriadne atraktívne mestské auto pre dámy. Dizajn exteriéru aj interiéru je vskutku originálny a ak sa pozriete na ponuku farieb, tak podobné farby nenájdete na žiadnom inom aute.

CL.15.022.005

Citroën C1

Najmenší spomedzi Citroënov ale so sviežim hravým dizajnom, ktorý nielen očarí mestského človeka, ale prinesie mu svojím naozaj úsporným polomerom otáčania aj množstvo výhod.

C5

Citroën C5

Ak ste fanúšikom Citroënu, musíte mať tento model. Je to momentálne jediný model s hydropneumatickým pružením. Komfort pruženia je porovnateľný so značkami s prívlastkom prémiové. Verte nám, to musíte zažiť! Navštívte testovacie centrum Citroën počas autosalónu v Bratislave a prevezte sa v Citroëne C5.

Značka DS – Spirit of Avantgarde

Ešte nedávno bola značka DS luxusnou líniou produktov v rámci rozsiahleho portfólia značky Citroën. Za ten čas sa predalo viac ako 550 000 ks týchto modelov, ktoré svojou rafinovanosťou priťahujú ľudí s vyberaným vkusom, ktorí idú vlastnou cestou, chcú sa odlíšiť a oceňujú silný dizajn a tie najkvalitnejšie materiály.
Autosalón v Bratislave bude príležitosťou uvidieť kompletné portfólio značky DS, ktorá sa definitívne vzdala akýchkoľvek znakov, ktoré ju spájali so značkou, ktorá umožnila jej vznik.

DS 3

DS 3

Slovenská výstavná premiéra, elegantné, zvodné a výkonné mestské vozidlo vyjadrujúce osobnosť svojho majiteľa vďaka širokým možnostiam dizajnovej individualizácie.

DS 4 Crossback

DS 4

Štýlová kombinácia hatchbacku, kupé a crossoveru, ktorá však nepostráda praktickosť a silné kúzlo.

DS 4 CROSSBACK

Je novinkou v ponuke značky, stále je to tá úchvatná DS 4, ale v štýle off-road, ktorá láka mimo cestu.

DS 5

DS 5

Vlajková loď značky inšpirovaná leteckým priemyslom, limuzína s najvyššou kvalitou na palube.