Práve hráme

 

FV_1600x923

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačovala komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

7_1

BMW radu 7

BMW Group má dlhú tradíciu vytvárania automobilovej budúcnosti. Lebo veríme, že najlepším spôsobom predvídania budúcnosti je jej vytváranie. Novým BMW radu 7 vytvárame budúcnosť luxusu už dnes. Pomocou prevratných inovácií, nového meradla komfortu, moderného dizajnu a špičkovej dynamiky, ktorá uchváti nielen sama o sebe, ale aj v kombinácii s vysokou efektivitou.

X1_A0198002_1600x923

BMW X1

BMW X1 je dokonalé vozidlo pre tých, ktorí chcú interpretovať radosť z jazdy v súlade so svojimi vlastnými potrebami a želaniami. Jeho SAV proporcie budia markantný dojem, jeho interiér prezentuje mimoriadnu flexibilitu. Prostredníctvom BMW xLine, BMW Sport Line a M Šport balíka ponúka tri dizajnové svety, ktoré vám umožnia zvýrazniť tak exteriér, ako aj interiér.

m2_1

BMW M2 Coupé

Dizajn a koncepcia úplne prvého BMW M2 Coupé vychádzajú z historických koreňov BMW M GmbH. Toto vozidlo kombinuje špičkovú športovosť a klasický pohon zadných kolies s precíznosťou a agilnosťou moderného automobilu M. Charakteristické nástavce pod predným aj zadným nárazníkom optimalizujú aerodynamiku. Športovo ladený podvozok a výkonný radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo sú zárukou dych vyrážajúcej dynamiky.

i3_1

BMW i3

Nanovo definovať mestskú mobilitu znamená premýšľať oveľa ďalej než len na úrovni ekologicky uvedomelej a svižnej jazdy. Výsledok: so svojím vizionárskym dizajnom definuje konštrukcia BMW i3 automobil zajtrajška. Inovatívne hnacie ústrojenstvo BMW eDrive bolo navrhnuté v súlade s technológiou BMW EfficientDynamics a nielenže neprodukuje žiadne miestne emisie, ale zároveň ponúka jedinečný zážitok z takmer tichej jazdy. S inteligentnými službami BMW ConnectedDrive Services sa ľahko a pohodlne dostanete do cieľa.

i8_1

BMW i8

Úplne nová koncepcia športového automobilu. Efektívnejšie – napríklad vďaka inteligentnej ľahkej konštrukcii s karbónom a aerodynamickým dizajnom. Udržateľnejšie – s vysokoefektívnou technológiou BMW eDrive a recyklovateľnými materiálmi v interiéri. Bez zhoršenia dynamiky či športového vzhľadu. Žiadne kompromisy, skôr optimálna kombinácia radosti z jazdy a zodpovednosti.