Práve hráme

Zuzka Tkáčová


Rádio pre mňa znamená: Doplnok do auta, bez ktorého by šoférovanie bola nuda. Ale ináč, Rádio Expres pre mňa znamená druhý domov.
Voľný čas trávim: V Petržalke na Draždiaku, LEBO to je príroda v meste – tak to všetkým vysvetľujem.
Hudba, ktorú môžem: Bruno Mars a Briti, LEBO britský prízvuk je top – Marina and the Diamonds, Example, Ed Sheeran, Ellie Goulding, James Morrison, La Roux, Paloma Faith.
Film, ktorý si pozriem aj po x-tý raz: Láska nebeská, LEBO som na romantické komédie a toto je desať romantických komédii v jednej.
Jedlo, ktoré varím najradšej: Praženica v sobotu ráno, LEBO to je pre mňa začiatok víkendu.
Miesto, na ktoré sa s radosťou vraciam: Eurovea v Bratislave, LEBO tam som stretla svojho Daniela.
Miesto, ktoré chcem ešte objaviť: Havaj, LEBO vo filmoch to tam vyzerá exkluzívne. A taká svadobná cesta na Havaj, hmm… A viete, že aj Bruno Mars je z Havaja?
Zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem: 13.9.2013, LEBO to bol piatok trinásteho, kedy som stretla Daniela pri Eurovei. Bola tam Mega Expres Street Party s DJom Antoineom a on to chcel vidieť. Akurát, že DJa nestihol a tak len postával s kamarátmi pri divadle. A ja som si od neho prišla vypýtať zapaľovač… Láska na prvý pohľad? Asi hej.
Doteraz neprezradené tajomstvo: Dole v skrini – ukryté v igelitke – mám oblečenie, ktoré som nosila, keď som mala o 40 kíl viac. Nechcem ho vyhodiť, LEBO podvedome mám pocit, že ak ho vyhodím, začnem priberať naspäť. Ženská logika!
Darček, na ktorý stále čakám: Tlačiareň na fotky, LEBO v byte mám fotky všade, som doslova závislá od fotiek v rámčekoch. A už ma nebaví dávať ich tlačiť profesionálom a za peniaze.
Trapas, na ktorý sa snažím zabudnúť: Keď som začínala šoférovať, tak mi to zdochlo v každom menšom kopci. Predstavte si auto s košickou ešpézetkou v Bratislave, ženu za volantom a nájazd na Prístavný most v špičke. Tam som zažila toľko trapasov, že na to už radšej nechcem ani myslieť.

Soundtrackom môjho života sú piesne, ktoré:

LEBO keď som mala 9 rokov, tak v Košiciach bola súťaž Myška (niečo na spôsob Miss) a na túto pesničku sme s kamarátkou Slávkou odtancovali naozaj vážnu choreografiu. Ale do finálovej päťky som nepostúpila.

MC Erik & Barbara – U Can’t Stop

LEBO na toto som tancovala svoj prvý slaďák v škole v prírode v Košickej Belej, keď som mala 12 rokov. A tancovala som s Matúšom – bola som „doňho.“

Britney Spears – Born To Make You Happy

LEBO sestra Saskia mi z Anglicka doniesla videokazety s ich vlastným seriálom, ktorý bol v angličtine a bez titulkov. Pozerala som to, kým som im všetko nerozumela a asi aj preto viem celkom slušne po anglicky. A na poličke mám doteraz odloženú bábiku Hannah – jednu z členiek S Club 7

S Club 7 – Natural [OFFICIAL VIDEO]

LEBO to bol zatiaľ najlepší koncert, na akom som bola. V malom klube vo Viedni s kolegami/kamarátmi Monou, Maťom a Andrejkou. Vyskákala som sa tak, ako ešte nikdy.

Example – ‚Changed The Way You Kiss Me‘ (Official Video)

LEBO kvôli Ma Chérie prišiel na Mega Expres Street Party k Eurovei Daniel… DJa Antoinea nestihol, ale stihol mňa.

DJ Antoine feat. The Beat Shakers – Ma Cherie [OFFICIAL VIDEO HD]