Práve hráme

Monika Zázrivcová


Rádio pre mňa znamená: Že som našla ideálnu prácu, zábavu, vášeň, priateľov, ktorí sa mi stali rodinou a samozrejme aj príjem.
Voľný čas trávim: Veľmi rada a akokoľvek, keď sú výsledkom zážitky a najradšej v exteriéri. Keď je zima a vonku je hnusne, tak si rada maľujem a spievam.
Hudba, ktorú môžem: Tak tu by som sa rozpísala asi na dlho, môžem totiž takmer akúkoľvek hudbu, okrem metalu, gothic-niečoho, tvrdého rocku a techna. Milujem novú muziku, stále platí, že rada vetvím na youtube a hľadám nové veci. Dosť si potrpím na dobrý zvuk, takže slúchadlá alebo repráky by mali byť samozrejmosťou.
Film, ktorý si pozriem aj po x-tý raz: Som žena, naivná a veriaca v happy-endy. Takže pretty woman forever a v tomto prípade x-tý raz sa ráta minimálne od čísla 100.
Jedlo, ktoré varím najradšej: Najradšej jedlo nevarím, ale jem. Robím dobrý červený boršč a pirohy, ale mám v portfóliu aj super omáčku na špagety.
Miesto, na ktoré sa s radosťou vraciam: Domov (s Dodom a Monooooou)
Miesto, ktoré chcem ešte objaviť: Malawi, Madagaskar, Equador -zatiaľ moje nesplnené sny.
Zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem: Mrzí ma to, ale neviem napísať jeden. Som mantinelový typ, to znamená, že súčasťou môjho života sú veľké výkyvy, a teda, zážitky, na ktoré nikdy nezabudnem bývajú často absolútne úžasné alebo totálne otrasné.
Doteraz neprezradené tajomstvo: Mmmm, že mi na balkóne doteraz neprežil žiaden kvet(a to tých pokusov nebolo málo), takže som si tam momentálne nasadila fejky aaa, som fakt slepá jak krtko, keď nemám šošovky alebo okuliare. Každý sme nejaký, haha.
Darček, na ktorý stále čakám: Husté vlasy od matky prírody a nekonečná letenka, aby som mohla cestovať a cestovať a cestovať a cestovať….
Trapas, na ktorý sa snažím zabudnúť: Ho .. hanby som si za svoj 29 ročný život narobila dosť, čo si budeme klamať, trapasy sú s odstupom času vždy zábavné, no niekedy sa opakujú a vtedy to zábavné NIE JE!!! A teda, neznášam narážať do dobre umytých sklenených dverí na verejnosti, keď si to sklo dovolí ešte ďalšie dve minúty rinčať.

Soundtrackom môjho života sú piesne:

Prvý koncert

Sprayer frayer

Každý rozchod, ale zároveň najlepší koncert môjho života

Lauryn Hill – Ex-Factor

Najlepšia autová párty (s Dodom samozrejme)

Robyn – Cobrastyle

Milovaná Afrika

https://www.youtube.com/watch?v=jMixCCOfgwY

Môj obrubníkový song, ktorý mi Lasky sľúbil, že konečne začnú hrať na koncertoch, keď to niekto odpíska

PARA – Vždy