Monika Zázrivcová


Rádio pre mňa znamená: Že som našla ideálnu prácu, zábavu, vášeň, priateľov, ktorí sa mi stali rodinou a samozrejme aj príjem.
Voľný čas trávim: Veľmi rada a akokoľvek, keď sú výsledkom zážitky a najradšej v exteriéri. Keď je zima a vonku je hnusne, tak si rada maľujem a spievam.
Hudba, ktorú môžem: Tak tu by som sa rozpísala asi na dlho, môžem totiž takmer akúkoľvek hudbu, okrem metalu, gothic-niečoho, tvrdého rocku a techna. Milujem novú muziku, stále platí, že rada vetvím na youtube a hľadám nové veci. Dosť si potrpím na dobrý zvuk, takže slúchadlá alebo repráky by mali byť samozrejmosťou.
Film, ktorý si pozriem aj po x-tý raz: Som žena, naivná a veriaca v happy-endy. Takže pretty woman forever a v tomto prípade x-tý raz sa ráta minimálne od čísla 100.
Jedlo, ktoré varím najradšej: Najradšej jedlo nevarím, ale jem. Robím dobrý červený boršč a pirohy, ale mám v portfóliu aj super omáčku na špagety.
Miesto, na ktoré sa s radosťou vraciam: Domov (s Dodom a Monooooou)
Miesto, ktoré chcem ešte objaviť: Malawi, Madagaskar, Equador -zatiaľ moje nesplnené sny.
Zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem: Mrzí ma to, ale neviem napísať jeden. Som mantinelový typ, to znamená, že súčasťou môjho života sú veľké výkyvy, a teda, zážitky, na ktoré nikdy nezabudnem bývajú často absolútne úžasné alebo totálne otrasné.
Doteraz neprezradené tajomstvo: Mmmm, že mi na balkóne doteraz neprežil žiaden kvet(a to tých pokusov nebolo málo), takže som si tam momentálne nasadila fejky aaa, som fakt slepá jak krtko, keď nemám šošovky alebo okuliare. Každý sme nejaký, haha.
Darček, na ktorý stále čakám: Husté vlasy od matky prírody a nekonečná letenka, aby som mohla cestovať a cestovať a cestovať a cestovať….
Trapas, na ktorý sa snažím zabudnúť: Ho .. hanby som si za svoj 29 ročný život narobila dosť, čo si budeme klamať, trapasy sú s odstupom času vždy zábavné, no niekedy sa opakujú a vtedy to zábavné NIE JE!!! A teda, neznášam narážať do dobre umytých sklenených dverí na verejnosti, keď si to sklo dovolí ešte ďalšie dve minúty rinčať.

Soundtrackom môjho života sú piesne:

Prvý koncert

Každý rozchod, ale zároveň najlepší koncert môjho života

Najlepšia autová párty (s Dodom samozrejme)

Milovaná Afrika

Môj obrubníkový song, ktorý mi Lasky sľúbil, že konečne začnú hrať na koncertoch, keď to niekto odpíska

DJ Tiesto - On My Way cover
26/01/2017

Narodeninový song od Tiësta vás roztancuje!


Známy holandský DJ prichádza s novinkou On My Way

26/01/2017

Naša Mona predstavuje svoj prvý song


Poznáte ju ako talentovanú moderátorku popoludňajšej šou Mišo a Mona, no vedeli ste, že naša Mona Zázrivcová spieva? Po rokoch čakania ju môžeme predstaviť aj ako speváčku. Konečne! Monin moderátorský […]

12/01/2017

Mona Zázrivcová spolu s dvojicou Drozďo a Demex nahrali svieži song


Naša Mona má skrátka talent na všetko! ♥ Skvelý song!

10/11/2016

Žite život, o akom snívate!


Michala Kyselicu vyspovedal náš Mišo Sabo. Vypočujte si rozhovor…

19/10/2016

Kabelky, ktoré potešia každého chlapa?


Znie to ako oxymoron, ale je to tak!

18/10/2016

Mišo a Mona a netradičná verzia Baby proti Chalanom!


Uhádneš podľa zvuku aké ovocie/zeleninu krájajú?

15/03/2016

Bohemia Honey Expres Party – Bratislava


Jedinečná party Rádia Expres! Zaži s nami nezabudnuteľný večer, ktorý sa neopakuje a bav sa až do rána! V utorok pred Veľkou nocou sme sa s vami bavili na Bohemia Honey Expres […]

07/01/2016

15 vecí, ktoré môžete robiť, ak ste doma chorí.


Mona spolu s vami zostavila zoznam 15 vecí, na ktoré môžete mať konečne čas, ak ste zaparkovali chorí v posteli tak ako Mišo. Všetkým prajeme skoré uzdravenie! Počas choroby konečne […]

26/12/2015

Bohemia Honey Expres Party – Jasná


Jedinečná party Rádia Expres! Zaži s nami nezabudnuteľný večer, ktorý sa neopakuje a bav sa až do rána! Prvú sobotu v novom roku sme sa s vami bavili na ďalšej Bohemia […]

03/11/2015

Adele volala slovenské úrady


„Žiaden z našich operátorov sa vám teraz nemôže venovať, čakajte prosím…“ Koľkokrát ste už počuli túto vetu, keď ste sa chceli niekam dovolať a vybaviť? Celý svet rozmýšľa, čím sa […]