Práve hráme

Miša Vrábová


Rádio pre mňa znamená: Veľmi veľa. Je to nielen moja práca, ktorá ma neskutočne baví, ale aj moje hobby, moja rodina a priatelia. Momentálne si neviem predstaviť, že by v mojom živote nebolo.
Voľný čas trávim: Keďže ho nemám veľmi veľa, snažím sa ho spravodlivo rozdeliť medzi moju rodinu, priateľov, koníčky (divadlo, šport, knihy, hudba atď.), vášne, spánok.. a občas treba aj upratať.
Miesto, na ktoré sa s radosťou vraciam: Samozrejme domov (to by maminka neprežila), ale inak všade tam, kde som prežila niečo pekné a výnimočné.. Takže takých miest je veeeeľaaaa.
Miesto, ktoré som vďaka svojej práci objavil: Naša rádiová terasa?
Zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem: Ojojoooj! Tých je opäť veľmi veľa.. aspoň čo si pamätám.
Udalosť, ktorá ma najviac zasiahla: Myslím, že to bolo cunami v Japonsku, ktoré som sledovala „naživo“, keďže sa to dialo práve počas môjho vysielania.
Reportáž, ktorá ma najviac potrápila: Každá dlhodobejšia kríza, či už doma alebo vo svete, ma dokáže celkom potrápiť.. Hlavne keď sa veľmi dynamicky vyvíja a človek sa v nej začne strácať. Vtedy som online non-stop aby mi nič neušlo.
Správa, ktorú som hlásil najradšej: Pekné počasie.
Informácia, ktorá ma najviac pobavila: Asi nespočetné brepty nášho exprezidenta Ivana Gašparoviča. Jeho „spojené nádory“ by som hrala aj každý deň!
Moment, ktorý bol za mikrofónom najťažší: Každá jedna extrémne negatívna informácia.. Keď mám Slovensku povedať, že pred chvíľou spadlo lietadlo s tristo ľuďmi na palube, nie je mi všetko jedno. Alebo naopak, keď sa mi chce veľmi smiať a viem, že nemôžem. Ale snažím sa zostať profesionálka za každých okolností.