Práve hráme

Michaela Mäsiarová


„Ja som taká trochu gazela. Potrebujem svoj výbeh a svoju slobodu na to, aby som bola naplnená a pokojná a mohla sa venovať všetkému čo ma zaujíma a čo mi ide. Preto ak práve nevysielam s Matúšom našu popoludňajšiu show v rádiu, venujem sa divadlu, televíznej hranej tvorbe, svojej kapele, nahrávam podcast a venujem sa tiež kreatíve a manažmentu na klinike venujúcej sa duševnému zdraviu. Vo voľnom čase rada spím a leňoším v posteli Počúvam politické a vedecké podcasty, sledujem seriály najmä európskej produkcie, veľa chodím pešo, mentálne mi je najlepšie v prostredí zelene, v lese, kde sa dokážem prechádzať hodiny. Najviac vo svojom živle som, keď cestujem a keď si robím čo chcem. Zbožňujem leto, otvorené okná, zázvorovú limonádu, vzduch, zelenú a staroružovú farbu, palacinky mojej maminy a keď je vonku aspoň 30 stupňov a teda úsek medzi októbrom a marcom si zväčša nepamätám – je to pre mňa taká čierna diera. Raz budem mať dcéru ktorej dám meno Aurora – ako polárna žiara.“

Posledných 5 eur v peňaženke miniem na… zmrzlinu – ideálne višňa, mak + biely nugát… Milujem!

Najďalej som cestovala na… Island. Cieľ bol jasný – vidieť Auroru Borealis. Každú noc po dobu 5 dní som stála uprostred ničoho do tretej do rána a čakala na ňu s horúcou čokoládou v ruke. Ukázala sa noc po tom, čo som sa vrátila domov😊. Ale aspoň mám dôvod vrátiť sa. Kúzelné a silné miesto, kde príroda vládne… absolútna nádhera a sloboda.

Keby som mala jesť iba jedno jedlo do konca života, boli by to… palacinky od mojej maminy.

Pesnička, ktorú môžem počúvať dookola… Prince – Purple Rain.

Na svojej práci v rádiu mám najradšej… našu dynamiku s Matúšom! To je kontinuálny smiech, popretkávaný potmehúdskymi úsmevmi a internými fórmi. Našu show si nesmierne užívam, je to totálna sloboda, ktorá má z môjho pohľadu veľmi ľudský a autentický rozmer, s ktorým súznie veľká časť môjho ja. Myslím si, že sa na nič nehráme a poslucháči nám to veria a bavia sa s nami. A to je pre mňa najviac. Že môžem byť za mikrofónom úplne sama sebou, taká aká som.