Práve hráme

Martina Žikavská


„Mám rada svoje dve mačky, rádio, kamarátov, kolegov a japonskú techniku háčkovania amigurumi. Je to pre mňa relax, podobne ako knižky od Stephena Kinga, varenie, nakupovanie ovocia a zeleniny a cestovanie. Milujem Grécko, svoju sestru, celú rodinu, všetkých kolegov a nerada bývam sama.“

Posledných 5 eur v peňaženke miniem na… vlnu a háčiky na háčkovanie. Urobím hračku, strávim nad ňou pekných pár hodín a potom sa ešte poteším, keď niekoho poteší.

Najďalej som cestovala do… takej malej krajiny vedľa Dubaja, volá sa Ras Al Khaima a bolo tam najkrajšie more a najjemnejšia pláž. Cestujem rada, ale nemám dosť trpezlivosti na viac ako 5 hodín v lietadle.

Keby som mal jesť iba jedno jedlo do konca života, bolo by to… niečo zelené a chrumkavé, takže asi zeleninový šalát. Veľa šalátu a k tomu stejk medium rare s kúskom masla.

Pesnička, ktorú môžem počúvať dookola… Robbie Williams – Angels. Lebo ju vie zaspievať nádherne, pesnička sedí jemu aj mne. Sme dokonalí v tomto spojení. On spieva, ja počúvam!

Na svojej práci v rádiu mám najradšej… atmosféru, kolegov, červené svetlo, ktoré keď sa zapne, vyrobí adrenalín a endorfín za tri horské dráhy!