Práve hráme

Martin Nikodým


„Niekedy sa aj sám čudujem, ako všetko stíham a veru niekedy aj nestíham. Keď nie som v rádiu, môžete ma nájsť na nakrúcaní v TV, prípadne inej pracovnej príležitosti, ale keďže v starobe sa nespomína na pracovné úspechy, tak veľa spoznávam svet a ľudí. Veľa času trávim so svojimi deťmi, ktoré sa snažím zapájať do toho, čo ma baví. Spolu windsurfujeme, sailujeme, lyžujeme, alebo sa spolu stretneme aj na našej včelnici, keď vytáčame med. Maximum voľného času trávim v prírode.“

Posledných 5 eur v peňaženke miniem na… pivo a kofolu, lebo to sme určite s 8-ročným Martinkom na bajkoch a zabudli sme si peniaze.

Najďalej som cestoval do… Austrálie, kde som strávil 3 týždne a cestoval z miesta na miesto. Návrat z Melbourne trval 29 hodín s jedným medzipristátím a to som ako dvojmetrový muž v economy class znášal dosť zle.

Keby som mal jesť iba jedno jedlo do konca života, bolo by to… grilované ryby a morské plody. Toho sa asi nikdy neobjem.

Pesnička, ktorú môžem počúvať dookola… Duran Duran – Ordinary World. Táto skladba je úplne dokonalá.

Na svojej práci v rádiu mám najradšej… ľudí, s ktorými robím. A aj to, že ma to aj po 30 rokoch stále baví a vždy sa pri výrobe veľa nasmejeme.