Koncerty


Najlepšie koncerty zažiješ s Rádiom Expres

Rádio Expres ťa zoberie na tie najlepšie koncerty. Najväčšie hviezdy zažiješ naživo iba s Rádiom Expres. Počúvaj nás a poď s nami na ich koncerty!

Dominika Mirgová – ARMÁDA TOUR – október – november 2016

ARMÁDA TOUR je prvé sólové turné speváčky Dominiky Mirgovej. Hity ako Nová, L.A.S.K.A., Swing, Je koniec, Hore, Pódium, Talizman v živom prevedení s kapelou a v sprievode tanečnej skupiny VIP Crew a mnoho prekvapení v podobe zaujímavých hostí. To všetko môžete vidieť v Banskej Bystrici, Trenčíne, Nitre, Humennom a Liptovskom Mikuláši. 80-minútová energická šou je určená mladým, ale aj starším fanúšikom, každý si nájde to svoje. Pozorne sleduj naše vysielanie, pretože lístky na Armáda Tour môžeš vyhrať aj vo vysielaní Rádia Expres.

Kúpiť lístky Vyhraj lístky

Elán – Živých nás nedostanú – október 2016 – Bratislava a Košice

Populárna slovenská kapela Elán vyráža na turné s názvom Živých nás nedostanú pri príležitosti 30. výročia vydania úspešného albumu Hodina slovenčiny. Okrem najväčších hitov kapely sa fanúšikovia môžu tešiť aj na najlepšie pesničky z aktuálnej nahrávky Živých nás nedostanú. Na Slovensku vystúpi Elán v piatok 28. októbra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a v nedeľu 30. októbra v Steel Aréne v Košiciach. O lístky na turné budeme súťažiť aj v našom vysielaní.

Kúpiť lístky

IMT Smile – hiSTORY – december 2016 – Bratislava a Košice

Kapela IMT Smile oslavuje 20 rokov svojej existencie koncertnou mega show, na ktorej nemôžete chýbať! Jedinečnú show plnú hudby a spomienok IMT Smile v réžii Jána Ďurovčíka môžete zažiť na dvoch exkluzívnych koncertoch – 14. decembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a 16. decembra v Steel Aréne v Košiciach. Osláv aj ty 20. narodeniny s IMT Smile a uži si skvelý koncert. O lístky budeme súťažiť aj vo vysielaní Rádia Expres.

Kúpiť lístky

Depeche Mode – Global Spirit Tour – máj 2017 – Bratislava

V sobotu 20. mája si môžete ich novú skvelú šou užiť v Bratislave na futbalovom štadióne Pasienky! Počas koncertu kapela odohrá aj skladby z nového štúdiového albumu, ktorý vydáva začiatkom roka. Kapela sa vracia na koncertné pódiá po dlhých štyroch rokoch. Poslednú šnúru Delta Machine Tour navštívilo 2.5 milióna fanúšikov a všetky koncerty boli vypredané. Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher budú v rámci Global Spirit Tour hrať pre vyše 1.5 milióna fanúšikov v 32 mestách a 21 krajinách naprieč Európou. Vstupenky na bratislavský koncert sú v predaji od piatku 21. októbra.

Kúpiť lístky

aplikacie Rádia Expres