Koncerty


  Najlepšie koncerty zažiješ s Rádiom Expres

  Rádio Expres ťa zoberie na tie najlepšie koncerty. Najväčšie hviezdy zažiješ naživo iba s Rádiom Expres. Počúvaj nás a poď s nami na ich koncerty!

  RICHARD MüLLER – ONA A ON TOUR – október 2017

  Richard Müller a Adela Banášová – dve nezameniteľné osobnosti na jednej scéne.

  Richard bude divákom bližšie ako kedykoľvek predtým. Skvelá hudba, prežité texty, jedinečná interpretácia aj nové skladby z albumu 55. To všetko podčiarkne intímna spoveď, bezprostredné komentáre a vtipné dialógy. Nenechajte si ujsť koncert Richarda Müllera, na ktorom sa vďaka Adele dozviete viac ako kedykoľvek predtým. Turné ONA a ON na jeseň vo vašich mestách. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  Nocadeň – 20 rokov – október 2017 – Košice, Bratislava

  Kapela Nocadeň oslavuje tento rok 20 rokov. Pri tejto príležitosti  prichystala na jeseň pre svojich fanúšikov dvojicu narodeninových koncertov. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  Elán – Živých nás nedostanú Open Air 2017 – október 2017 – City Arena Trnava

  Turné Živých nás nedostanú je venované 30. výročiu albumu Hodina slovenčiny, štvrtého štúdiového albumu kapely Elán, na ktorom sa nachádzajú také hity ako Zaľúbil sa chlapec, Hodina slovenčiny, nesmrteľná Stužková, Kráľovná bielych tenisiek alebo Kaskadér bez peňazí. Milovníci elánoviek tak zavŕšia tohtoročnú koncertnú sezónu na poslednom open air koncerte v City Arene Trnave.
  Koncert tak bude pre fanúšikov legendárnej skupiny vskutku jedinečný. Rockeri telom aj dušou z Elánu sľubujú nezabudnuteľný zážitok pod holým nebom.

  Kúpiť lístky

  Hurts – november 2017 – Majestic Music Club, Bratislava

  Uplynulo sedem rokov od vydania prelomového singla Wonderful Life a albumu Happiness, ktoré kapele zabezpečili veľký úspech na medzinárodnej scéne. Odvedy britské duo úspešne  zastabilizovalo svoju pozíciu a stalo sa jedným z najúspešnejších a najpopulárnejších „pop acts“ v Európe. Nový album vydaju 28. septembra a bude sa volať DESIRE.Hurts zároveň oznámili svoje najrozsiahlejšie turné, ktoré začne v októbri tohto roku. V zozname koncertov sa nachádza aj Bratislava, kde kapela zahrá v sobotu 18. novembra v Majestic Music Clube. Predpredaj vstupeniek sa začne 2. júna 2017 v sieti predpredaj.sk. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  Natalie Imbruglia – november 2017 – Piano Club, Trenčín

  Austrálska speváčka, skladateľka, herečka a modelka Natalie Imbruglia zavíta 28. novembra do trenčianskeho Piano Clubu. Na najvyššie priečky svetových hitparád ju katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako 7 miliónov kusov debutu Left of the Middle. Natalie Imbruglia doteraz vydala 5 albumov a jednu výberovku singlov. Je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (napr. Johnny English a Underdogs). Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej značky. Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku. Natalie môžete vidieť a počuť naživo 28.11.2017 v Trenčíne v Piano Clube o 20:00 hod. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  Miro Žbirka – december 2017 – Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

  Najväčšie hity Mira Žbirku spolu s hosťami, ktorých mená zatiaľ ostávajú prekvapením, predstaví Miro spolu so symfonyckým orchestrom v klasickom, ale aj symfonickom prevedení na Zimnom štadióne v Bratislave. “Po čase sa rád vrátim ku koncertom so symfoňákom. Už mi to skutočne chýbalo… a premýšľam aj o hosťoch, ktorých by ste nečakali,” poodhalil Miro Žbirka k pripravovanému VIANOČNÉMU SYMPHONIC TOUR 2017. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  aplikacie Rádia Expres