Koncerty


  Najlepšie koncerty zažiješ s Rádiom Expres

  Rádio Expres ťa zoberie na tie najlepšie koncerty. Najväčšie hviezdy zažiješ naživo iba s Rádiom Expres. Počúvaj nás a poď s nami na ich koncerty!

  Foster the People – júl 2017 – Refinery Gallery, Bratislava

  Skupina zožala obrovský úspech v roku 2011 s ich debutovým albumom Torches, z ktorého sa predalo viac ako dva milióny kusov albumov a viac ako desať miliónov kusov singla „Pumped Up Kicks“. Ten bol v tom roku vyhlásený aj za hymnu roku 2011 magazínom SPIN a bol nasledovaný ďalšími úspešnými singlami „Don’t Stop (Color On The Walls)“, „Houdini“ a „Helena Beat“. Foster the People získali tri nominácie na Grammy za ich monumentálny debut. Zatiaľ posledný album „Supermodel“ vyšiel v marci 2014 a produkoval ho Paul Epworth známym zo spoluprác s umelcami ako Adele, Paul McCartney, U2, Bruno Mars, Cold Play a v neposlednom rade aj na ich debutovom albume „Torches“. Album nahrávali na viacerých miestach po celom svete a nakoniec dosiahol na tretie miesto amerického albumového rebríčka. Singel „Coming of Age“ a „Best Friend“ dosiahli Top 10 v alternatívnych hitparádach. V Bratislave sa predstavia 5. júla.

  Kúpiť lístky

  Uprising – august 2017 – Zlaté piesky, Bratislava

  V programe jubilejného desiateho ročníka festivalu Uprising sa 25. a 26. augusta predstavia okrem Seana Paula aj hviezdy ako Alpha Blondy, Irie Révoltés, Pendulum Dj Set, 5’nizza, Macka B, General Levy, Congo Natty, Foreign Beggars a desiatky ďalších. Permanentky, rovnako ako VIP vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportal od €45. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento festival budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  RICHARD MüLLER – ONA A ON TOUR – október 2017

  Richard Müller a Adela Banášová – dve nezameniteľné osobnosti na jednej scéne.

  Richard bude divákom bližšie ako kedykoľvek predtým. Skvelá hudba, prežité texty, jedinečná interpretácia aj nové skladby z albumu 55. To všetko podčiarkne intímna spoveď, bezprostredné komentáre a vtipné dialógy. Nenechajte si ujsť koncert Richarda Müllera, na ktorom sa vďaka Adele dozviete viac ako kedykoľvek predtým. Turné ONA a ON na jeseň vo vašich mestách. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  Hurts – november 2017 – Majestic Music Club, Bratislava

  Uplynulo sedem rokov od vydania prelomového singla Wonderful Life a albumu Happiness, ktoré kapele zabezpečili veľký úspech na medzinárodnej scéne. Odvedy britské duo úspešne  zastabilizovalo svoju pozíciu a stalo sa jedným z najúspešnejších a najpopulárnejších „pop acts“ v Európe. Nový album vydaju 28.septembra a bude sa volať DESIRE.Hurts zároveň oznámili svoje najrozsiahlejšie turné, ktoré začne v októbri tohto roku. V zozname koncertov sa nachádza aj Bratislava, kde kapela zahrá v sobotu 18. novembra v Majestic Music Clube. Predpredaj vstupeniek sa začne 2. júna 2017 v sieti predpredaj.sk. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  Miro Žbirka – december 2017 – Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

  Najväčšie hity Mira Žbirku spolu s hosťami, ktorých mená zatiaľ ostávajú prekvapením, predstaví Miro spolu so symfonyckým orchestrom v klasickom, ale aj symfonickom prevedení na Zimnom štadióne v Bratislave. “Po čase sa rád vrátim ku koncertom so symfoňákom. Už mi to skutočne chýbalo… a premýšľam aj o hosťoch, ktorých by ste nečakali,” poodhalil Miro Žbirka k pripravovanému VIANOČNÉMU SYMPHONIC TOUR 2017. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  aplikacie Rádia Expres