Koncerty


  Najlepšie koncerty zažiješ s Rádiom Expres

  Rádio Expres ťa zoberie na tie najlepšie koncerty. Najväčšie hviezdy zažiješ naživo iba s Rádiom Expres. Počúvaj nás a poď s nami na ich koncerty!

  DESmod – Molekuly zvuku tour – október – november 2017

  Táto jeseň bude oživená aj koncertami slovenskej rockovej kapely DESmod, ktorá prichádza s turné Molekuly zvuku k novému albumu. Turné prebehne v mesiacoch október a november v týchto mestách – Michalovce, Košice, Hnúšťa, Ružomberok, Banská Bystrica, Martin a Nové Zámky.

  Kúpiť lístky

  Hurts – november 2017 – Majestic Music Club, Bratislava

  Uplynulo sedem rokov od vydania prelomového singla Wonderful Life a albumu Happiness, ktoré kapele zabezpečili veľký úspech na medzinárodnej scéne. Odvedy britské duo úspešne  zastabilizovalo svoju pozíciu a stalo sa jedným z najúspešnejších a najpopulárnejších „pop acts“ v Európe. Nový album vydaju 28. septembra a bude sa volať DESIRE.Hurts zároveň oznámili svoje najrozsiahlejšie turné, ktoré začne v októbri tohto roku. V zozname koncertov sa nachádza aj Bratislava, kde kapela zahrá v sobotu 18. novembra v Majestic Music Clube. Predpredaj vstupeniek sa začne 2. júna 2017 v sieti predpredaj.sk.

  Kúpiť lístky

  Natalie Imbruglia – november 2017 – Piano Club, Trenčín

  Austrálska speváčka, skladateľka, herečka a modelka Natalie Imbruglia zavíta 28. novembra do trenčianskeho Piano Clubu. Na najvyššie priečky svetových hitparád ju katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako 7 miliónov kusov debutu Left of the Middle. Natalie Imbruglia doteraz vydala 5 albumov a jednu výberovku singlov. Je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (napr. Johnny English a Underdogs). Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej značky. Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku. Natalie môžete vidieť a počuť naživo 28.11.2017 v Trenčíne v Piano Clube o 20:00 hod.

  Kúpiť lístky

  Miro Žbirka – december 2017 – Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

  Najväčšie hity Mira Žbirku spolu s hosťami, ktorých mená zatiaľ ostávajú prekvapením, predstaví Miro spolu so symfonyckým orchestrom v klasickom, ale aj symfonickom prevedení na Zimnom štadióne v Bratislave. “Po čase sa rád vrátim ku koncertom so symfoňákom. Už mi to skutočne chýbalo… a premýšľam aj o hosťoch, ktorých by ste nečakali,” poodhalil Miro Žbirka k pripravovanému VIANOČNÉMU SYMPHONIC TOUR 2017. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  aplikacie Rádia Expres