Práve hráme

Koncerty


  Najlepšie koncerty zažiješ s Rádiom Expres

  Rádio Expres ťa zoberie na tie najlepšie koncerty. Najväčšie hviezdy zažiješ naživo iba s Rádiom Expres. Počúvaj nás a poď s nami na ich koncerty!

  Scorpions – november 2019 – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

  Do hľadáčika nemeckej rockovej kapely SCORPIONS sa opäť dostalo Slovensko! Po úspešnom  koncerte v Košiciach sa legendy po troch rokoch vracajú do našej krajiny. Prierez svojej vyše 50. ročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy World Tour 2019 ponúknu 20. 11. 2019 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Návštevníci koncertu sa môžu tešiť na tvrdý rock, ale aj povestné rockové balady.

  Kúpiť vstupenky

  David Koller Acoustic Tour – december 2019

  Spevák legendárnej skupiny LUCIE sa vracia na Slovensko s akustickou gitarou a svojím Kollerbandom. Pre veľký záujem do svojho Acoustic tour 2019 pridal ďalších 6 koncertov – zahrá v Bratislave, v Košiciach, Lučenci, Martine, Nitre aj v Žiari nad Hronom.

  Kúpiť vstupenky

  Miro Žbirka – 40 rokov na scéne – 5. december 2019, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

  Jediný veľký slovenský koncert Mira Žbirku v roku 2019! Príďte si vychutnať najväčšie hity úspešnej štyridsaťročnej sólo kariéry Mira Žbirku a skladby z nového Double Albumu naživo, s hviezdnymi anglickými hudobníkmi a ďalšími exkluzívnymi domácimi a zahraničnými hosťami.
  Všetkých fanúšikov čaká na záver roka 2019 veľkolepý hudobný zážitok – Miro Žbirka a hostia, na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu 5.decembra a pri tom nemôžete chýbať!

  Kúpiť vstupenky

  Lenny Kravitz: Here to love Tour – 1. júl 2020 – Zimný štadión Ondreja Nepelu

  Multitalentovaný spevák, hudobník a herec, Lenny Kravitz, ohlásil svoje blížiace sa turné s názvom „Here to Love“ Tour 2020. Rodák z New Yorku sa slovenskému publiku predstaví dňa 1.7.2020 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Zaznejú najväčšie hity Kravitzovej kariéry ako American woman, Fly away, I belong to you, Ain’t over til it’s over, či skladba Again ale aj najčerstvejšie skladby z jeho poslednej štúdiovky.

  Kúpiť vstupenky

  Simply Red – 20. november 2020 – AXA aréna NTC Bratislava

  Anglická formácia Simply Red, na čele so spevákom Mickom Hucknallom, potešila svojich fanúšikov hneď dvakrát. Po tom, čo kapela oznámila, že ich nový funky album s názvom “Blue Eyed Soul”, pod hlavičkou vydavateľstva BMG, uzrie svetlo sveta už 8. novembra tohto roku, odhalila aj podrobnosti o dlho očakávanom 33-dňovom turné. Koncertná šnúra naprieč Európou je naplánovaná na rok 2020 a nevynechá ani zastávku na Slovensku.

  Kúpiť vstupenky

  aplikacie Rádia Expres