Práve hráme

Koncerty


  Lenny Kravitz: Here to love Tour – 1. júl 2020 – Zimný štadión Ondreja Nepelu

  Multitalentovaný spevák, hudobník a herec, Lenny Kravitz, ohlásil svoje blížiace sa turné s názvom „Here to Love“ Tour 2020. Rodák z New Yorku sa slovenskému publiku predstaví dňa 1.7.2020 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Zaznejú najväčšie hity Kravitzovej kariéry ako American woman, Fly away, I belong to you, Ain’t over til it’s over, či skladba Again ale aj najčerstvejšie skladby z jeho poslednej štúdiovky.

  Kúpiť vstupenky

  Sting – 8. október 2020 – Steel Aréna Košice

  Sting sa vracia na Slovensko s tour My Songs! 17-nasobný držiteľ ceny Grammy sa predstaví so skladbami, ktoré napísal počas svojej plodnej kariéry, či už so skupinou The Police, alebo ako sólový umelec.

  Kúpiť vstupenky

  One Republic – 10. novembra 2020 – Zimný štadión Ondreja Nepelu

  OneRepublic sa so svojimi najväčšími hitmi predstavia v Bratislave už túto jeseň! Šestica fešákov, ktorá sa prostredníctvom svojich úspešných hitov, za posledné roky stala idolom mnohých priaznivcov súčasnej modernej muziky, v marci štartuje koncertné turné  naprieč Európou. Skvelou správou pre slovenských fanúšikov je ohlásenie koncertu v Bratislave.

  Kúpiť vstupenky

  Simply Red – 20. november 2020 – AXA aréna NTC Bratislava

  Anglická formácia Simply Red, na čele so spevákom Mickom Hucknallom, potešila svojich fanúšikov hneď dvakrát. Po tom, čo kapela oznámila, že ich nový funky album s názvom “Blue Eyed Soul”, pod hlavičkou vydavateľstva BMG, uzrie svetlo sveta už 8. novembra tohto roku, odhalila aj podrobnosti o dlho očakávanom 33-dňovom turné. Koncertná šnúra naprieč Európou je naplánovaná na rok 2020 a nevynechá ani zastávku na Slovensku.

  Kúpiť vstupenky

  aplikacie Rádia Expres