Práve hráme

Koncerty


  Thirty Seconds to Mars – 10. máj 2024 – Tipos Aréna, Bratislava

  Thirty Seconds to Mars sa vracajú na Slovensko! A vy máte šancu zažiť nezabudnuteľný, atmosferický zvuk space rocku a charizmatický prejav ich slávneho frontmana Jareda Leta. Zapíšte si dôležitý dátum v hudobnom kalendári pre rok 2024 – 10. mája 2024 odpália Thirty Seconds to Mars svoju energickú show v Tipos Aréne.

  Kúpiť vstupenky

  Uprising festival – 30.-31. august 2024 – Zlaté piesky, Bratislava

  Organizátori festivalu Uprising začali zverejňovať mená z programu 17. ročníka, ktoré zaručene potešia všetkých fanúšikov reggae, elektronickej, balkánskej a experimentálnej hudby. Na Zlatých pieskoch v dňoch 30. – 31.8.2024 vystúpia mená ako Alborosie, jeden z najlepších aktuálnych reggae umelcov, hviezdy drum and bass scény Sigma a Black Sun Empire, či energická balkánska úderka Dubioza Kolektiv.

  Milovníci reggae sa môžu tešiť aj na ďalšie mená, vrátane legendárnej roots reggae kapely The Congos, ktorá sa môže pochváliť pôvodnou zostavou od 70. rokov, ako aj na Jesseho Royala, nominovaného na cenu Grammy, tiež na charizmatického raggamuffina Solo Bantona z Británie, či očarujúcu speváčku Black Omolo. Hudobnou lahôdkou bude určite aj stretnutie 16 hudobníkov na jednom pódiu, projekt plný reggae, ska, dubu, podporený silnou dychovou sekciou v podaní Wicked Dub Division meets North East Ska Jazz Orchestra.

  Kúpiť vstupenky
  Mobilné aplikácie Rádia Expres