Práve hráme

Koncerty


  Najlepšie koncerty zažiješ s Rádiom Expres

  Rádio Expres ťa zoberie na tie najlepšie koncerty. Najväčšie hviezdy zažiješ naživo iba s Rádiom Expres. Počúvaj nás a poď s nami na ich koncerty!

  Clean Bandit – august 2018 – Zámocký park v Seredi

  V Zámockom parku v Seredi vystúpi 9. augusta známa britská skupina CLEAN BANDIT udávajúca aktuálny trend v popovej hudbe. Skupina odohrá na Slovensku koncert po prvýkrát. Zastávka u nás bude počas hrania na veľkých európskych festivaloch. Singel Rather Be kapelu v roku 2014 vystrelil na najvyššie priečky svetových hitparád a predajov. Clean Bandit predstavia svoj aktuálny koncertný program v Seredi v rámci série letných koncertov nazvaných IN CASTLE. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  Thirty Seconds to Mars – august 2018 – Zimný štadión O. Nepelu, Bratislava

  Už 20 rokov bavia svojou hudbou celý svet. Rocková kapela Thirty Seconds to Mars mieri na Slovensko! Koniec leta sa ponesie v znamení tejto skvelej skupiny. Ich koncert môžete zažiť v piatok 31. augusta na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave!

  Kapela, ktorej živé vystúpenia sú považované za jedny z najlepších na svete! Thirty Seconds to Mars vznikli v roku 1998 v Kalifornii. Jej členmi sú Jared a Shannon Leto s Tomom Miličevićom. Thirty Seconds to Mars pravidelne vypredávajú koncerty a lákajú návštevníkov na festivaly po celom svete. Kapela je obľúbená pre svoje energické živé vystúpenia aj pre odvážny mix rôznych žánrov. Hudobní kritici ich prirovnávajú k Floydom, The Cure, ale aj U2. Okrem mnohých hudobných ocenení získali aj zápis v Guinnessovej knihe rekordov za najdlhšie trvajúcu koncertnú šnúru, keď počas dvoch rokov odohrali 309 koncertov! Počas tohto obdobia vystúpili v 60 krajinách na šiestich kontinentoch. A konečne zavítajú aj na Slovensko! Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  THIRTY SECONDS TO MARS – THE MONOLITH TOUR 2018

  Kúpiť lístky

  ELÁN – 50 ROKOV TOUR 2018 – august – november 2018

  Nesmrteľný Elán bude mať 50 rokov a oslavy ukončí československým turné. Pretože ide o výročné turné, bude sa hlavne spomínať a to veľkolepom a nevšednom štýle.  Prvýkrát v päťdesiatročnej histórii kapely ponúka Elán fanúšikom na turné obmedzený počet vstupeniek Meet and Greet, ktoré im zaručia okrem stretnutia s kapelou aj možnosť vidieť zvukovú skúšku, získať lepšie miesta a ďalšie výhody. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  aplikacie Rádia Expres