Práve hráme

Koncerty


  Najlepšie koncerty zažiješ s Rádiom Expres

  Rádio Expres ťa zoberie na tie najlepšie koncerty. Najväčšie hviezdy zažiješ naživo iba s Rádiom Expres. Počúvaj nás a poď s nami na ich koncerty!

  ELÁN – 50 ROKOV TOUR 2018 – august – november 2018

  Nesmrteľný Elán bude mať 50 rokov a oslavy ukončí československým turné. Pretože ide o výročné turné, bude sa hlavne spomínať a to veľkolepom a nevšednom štýle.  Prvýkrát v päťdesiatročnej histórii kapely ponúka Elán fanúšikom na turné obmedzený počet vstupeniek Meet and Greet, ktoré im zaručia okrem stretnutia s kapelou aj možnosť vidieť zvukovú skúšku, získať lepšie miesta a ďalšie výhody.

  Kúpiť lístky

  Katarína Knechtová a Šarišan „PUTO“ – október 2018

  PUTO – nový hudobný projekt KATARÍNY KNECHTOVEJ a folklórneho súboru ŠARIŠAN (hudobná aj tanečná zložka), ktorý prináša jedinečné žánrové prepojenie dvoch hudobných svetov – popovej a folklórnej hudby na jednom pódiu.
  „Puto pre mňa v tomto projekte predstavuje puto k hudbe, k folklóru, puto k Slovensku a zvlášť k regiónu Šariš, v ktorom som vyrastala a kde som doma“ – K. Knechtová. Nenechajte si ujsť tento hudobný počin jesene s viac ako 50 účinkujúcimi na jednom pódiu.

  Kúpiť lístky

  NOCADEŇ – JESEŇ 2018 – október 2018

  Na jeseň to bude presne 10 rokov, čo vyšiel kapele Nocadeň dnes už kultový album Ikony. Návrat k tomuto albumu, v kombinácii s najväčšími hitmi kapely, môžete zažiť na unikátnych klubových koncertoch s názvom JESEŇ 2018 – 18. októbra v Bratislave a 26. októbra v Košiciach.

  Kúpiť lístky

  ZUZANA SMATANOVÁ – Turné ECHO – november, december 2018

  Zuzana Smatanová, ako stálica popovej scény, vyráža pri príležitosti 15 rokov pôsobenia na hudobnej scéne na dlhoočakávané turné po slovenských mestách. Speváčka, textárka, gitaristka a skladateľka s nezameniteľným rukopisom okrem najväčších hitov predstaví aj piesne z nového albumu spolu s pilotným singlom „Horou“. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  LUCIE – EVOLUCIE tour – Zimný štadión O. Nepelu, Bratislava a STEEL ARÉNA, Košice – november 2018

  Najznámejšia česká kapela Lucie vydá po šestnástich rokoch nové radové album EVOLUCIE v pôvodnej, najznámejšej zostave: Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. Vydanie je naplánované na jar 2018. Prvý singl fanúšikovia budú počuť už tento rok. Zároveň skupina vyrazí na jeseň 2018 na halové turné k podpore nahrávky. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert budeš môcť vyhrať aj v našom vysielaní.

  Kúpiť lístky

  aplikacie Rádia Expres