Práve hráme

Koncerty


  Najlepšie koncerty zažiješ s Rádiom Expres

  Rádio Expres ťa zoberie na tie najlepšie koncerty. Najväčšie hviezdy zažiješ naživo iba s Rádiom Expres. Počúvaj nás a poď s nami na ich koncerty!

  Scorpions – november 2019 – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

  Do hľadáčika nemeckej rockovej kapely SCORPIONS sa opäť dostalo Slovensko! Po úspešnom  koncerte v Košiciach sa legendy po troch rokoch vracajú do našej krajiny. Prierez svojej vyše 50. ročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy World Tour 2019 ponúknu 20. 11. 2019 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Návštevníci koncertu sa môžu tešiť na tvrdý rock, ale aj povestné rockové balady. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert môžeš vyhrať v našom vysielaní.

  Kúpiť vstupenky

  Miro Žbirka – 40 rokov na scéne – 5. december 2019, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

  Jediný veľký slovenský koncert Mira Žbirku v roku 2019! Príďte si vychutnať najväčšie hity úspešnej štyridsaťročnej sólo kariéry Mira Žbirku a skladby z nového Double Albumu naživo, s hviezdnymi anglickými hudobníkmi a ďalšími exkluzívnymi domácimi a zahraničnými hosťami.
  Všetkých fanúšikov čaká na záver roka 2019 veľkolepý hudobný zážitok – Miro Žbirka a hostia, na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu 5.decembra a pri tom nemôžete chýbať! Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert môžeš vyhrať v našom vysielaní.

  Kúpiť vstupenky

  aplikacie Rádia Expres