Práve hráme

Koncerty


  Najlepšie koncerty zažiješ s Rádiom Expres

  Rádio Expres ťa zoberie na tie najlepšie koncerty. Najväčšie hviezdy zažiješ naživo iba s Rádiom Expres. Počúvaj nás a poď s nami na ich koncerty!

  Gladiator – február a marec 2019

  Skupina Gladiator v rámci akustického turné zavíta aj do rôznych slovenských miest. Počas 90 minútového koncertu predstaví osvedčené hity aj pesničky z najnovšieho albumu “Deň, čo mal dávno prísť”. Akustické turné po slovenských hudobných kluboch sa začne vo februári 2019 a potrvá do konca marca 2019. Príjemné večery s GLADIATOR hudbou budú sprevádzané skvelou atmosférou a prerozprávanými príbehmi z reálneho života chalanov z kapely.

  Kúpiť vstupenky

  David Koller Acoustic Tour – marec 2019

  David Koller sa na jar chystá so svojou kapelou na slovenskú časť úspešného akustického turné. V Čechách boli takmer všetky koncerty v divadlách vypredané. A preto pridáva aj koncerty na Slovensku. Na dva koncerty do Bratislavy, Trnavy, Trenčína a Žiliny zavíta s repertoárom svojich najväčších hitov v akustickom prevedení.

  Kúpiť vstupenky

  Nocadeň – marec 2019 – Piano Club, Trenčín

  Na jeseň to bolo presne 10 rokov, čo vyšiel kapele Nocadeň dnes už kultový album Ikony. Návrat k tomuto albumu, v kombinácii s najväčšími hitmi tejto formácie, zažili diváci na októbrových koncertoch s názvom Jeseň 2018. Ohlasy fanúšikov primäli partiu okolo bratov Kopinovcov, zopakovať si tento koncertný špeciál aj v Trenčíne, kam sa kapela vracia takmer po dvoch rokoch.

  Kúpiť vstupenky

  Tom Jones – jún 2019 – NTC Aréna, Bratislava

  Sir TOM JONES sa po štyroch rokoch vracia na Slovensko! V rámci svojho vystúpenia v bratislavskej NTC Aréne dňa 20.6.2019 legendárny spevák publiku ponúkne prierez svojej vyše 50-ročnej tvorby. Predstaví aj svoje najväčšie hity ako Delilah, She´s a Lady, It´s not unusual, Sexbomb, či bondovku ThunderballPozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert môžeš vyhrať v našom vysielaní.

  Kúpiť vstupenky

  Sting – jún 2019 – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

  Sting v rámci turné My Songs opäť navštívi Slovensko! Turné Sting: My Songs v lete obehne Európu. So špeciálnymi festivalovými a koncertnými vystúpeniami sa 30.6.2019 vráti aj do Bratislavy, kde vystúpi na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Sting: My Songs bude veselá, dynamická šou sústrediaca sa na najobľúbenejšie piesne, ktoré Sting napísal počas svojej plodnej kariéry, či už sólo alebo so skupinou Police a počas ktorej získal 16 Grammy ocenení. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hity ako Englishman In New York, Fields of Gold, Roxanne, Message in a Bottle a mnoho ďalších v podaní Stinga za sprievodu elektrického, rockového ansámblu. Pozorne nás počúvaj, pretože lístky na tento koncert môžeš vyhrať v našom vysielaní.

  Kúpiť vstupenky

  aplikacie Rádia Expres