Filip Sajler
text Inšpirujte

Inšpirujte Filipa
Sajlera

Pomôžte známemu šéfkuchárovi vybrať tú pravú ingredienciu do nového občerstvenia deli by Shell na čerpacie stanice

Voucher

Voucher ikona

Súťažte o voucher na nákup občerstvenia deli by Shell v hodnote 100 €

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili.

Najviac sa vo vašich odpovediach vyskytlo AVOKÁDO.

Výherkyni Kristíne blahoželáme.

Filip Sajler

Filip Sajler

Filip je známy šéfkuchár, ktorý má skúsenosti z celého sveta. Keďže mu chýbalo originálne a kvalitné občerstvenie na cestách, rozhodol sa prijať ponuku na spoluprácu so Shell. Občerstvenie deli by Shell je tak inšpirované špičkovými reštauráciami z USA, Nemecka, Francúzska, Nórska a Singapuru. Okrem toho, že Filip pripravil menu pre vás, tak aj pre hviezdy showbiznisu ako Madonna, David Bowie, Sheryl Crow a mnoho ďalších.

Hot Dog

deli by Shell

Vieme, že aj vodičov na cestách často prepadne chuť na dobré jedlo. Aby sme im mohli ponúknuť kvalitné a čerstvé pochúťky, vyvíjame vlastné občerstvenie pod značkou deli by Shell. Produkty tejto značky nájdete na všetkých našich čerpacích staniciach. Pod touto značkou u nás nájdete napríklad rôzne druhy hot dogov, lahodnú kávu, wrapy, slané dobroty a veľa iného.

Zistiť viac

Kvalita občerstvenia na Shell

Záleží nám na tom, aby si každý na našich čerpacích staniciach našiel to svoje pod zub. Chceme, aby aj rýchle občerstvenie bolo zdravé a kvalitné, preto v tom našom nenájdete zbytočné konzervačné látky, umelé farbivá či dochucovadlá. Vyhýbame sa potravinárskemu plynu v balených produktoch, glutamátu či mäsovému separátu. Naopak, u nás nájdete napríklad párky, ktoré majú až 98 % mäsa a vždy, keď sa to dá aj suroviny od lokálnych dodávateľov.