Práve hráme
Baví nás baviť vás
 

Pravidlá súťaže

Pravidlá hlasovania v hitparáde 2020 hitov

Každý deň máš k dispozícii 10 hlasov pre rôzne pesničky – svojich favoritov tak môžeš podporiť každý deň. Hlasovať za jednotlivé skladby bude možné dovtedy, kým daný song neodznie v hitparáde – vtedy už nebude možné zaň hlasovať. Ak v zozname hitov nenájdeš ten svoj, pošli nám tip prostredníctvom formulára na tejto stránke a my ho zaradíme do hlasovania. Finále hitparády vyvrcholí v piatok 14. februára popoludní, moderovať ho budú Mišo a Táňa. Hlasovať za svojho favorita na najväčší hit v hitparáde 2020 najväčších hitov všetkých čias môžeš od soboty 01.02.2020 (8:00) do 13.02.2020 do polnoci.

Pravidlá súťaže o štýlové bezdrôtové slúchadlá Apple Air Pods

Každý, kto aspoň raz zahlasuje a vyplní svoje základné kontaktné údaje, bude zaradený do žrebovania o jedny zo siedmych bezdrôtových slúchadiel Apple Air Pods. Žrebovanie bude prebiehať denne od začiatku hitparády 08.02.2020 zo všetkých odovzdaných hlasov a od tohto dňa až do finále hitparády každý deň zverejníme jedného víťaza priamo vo vysielaní. Čím viac hlasov pošleš, tým je tvoja šanca na výhru väčšia.

Pravidlá súťaže o elektrickú kolobežku Xiaomi

14. februára, vo finále hitparády 2020 hitov, vyžrebujeme zo všetkých správnych tipov na najväčší hit výhercu elektrickej kolobežky Xiaomi Mi Scooter 2 black. Výhru získa ten súťažiaci, ktorý bude náhodne vyžrebovaný zo všetkých zaregistrovaných súťažiacich, ktorí v termíne konania súťaže odovzdajú správny tip na víťaznú skladbu. Pokiaľ súťažiaci odošle viacero tipov na víťaznú skladbu, do žrebovania bude zarátaný len jeho prvý tip.

Pravidlá súťaže o bluetooth reproduktor JBL

Každý, kto vyplní minimálne 5 nepovinných doplňujúcich údajov v hlasovacom formulári, bude v hre o 3 bluetooth reproduktory JBL Flip 4. Výhercov vyžrebujeme a zverejníme na stránke www.expres.sk/chart/2020-hitov počas finále hitparády 2020 hitov v piatok 14.02.2020.

Štatút súťaže

Nenašiel si svoju obľúbenú pesničku?

Pošli tip