Práve hráme
Baví nás baviť vás
 

Pravidlá súťaže

Pravidlá hlasovania v hitparáde 2019 hitov

Hlasovať za svojho favorita na najväčší hit v hitparáde 2019 najväčších hitov všetkých čias môžeš od soboty 02.02.2019 do 14.02.2019 do polnoci. Každý deň máš k dispozícii 10 hlasov pre rôzne pesničky – svojich favoritov tak môžeš podporiť každý deň. Hlasovať za jednotlivé skladby bude možné dovtedy, kým daný song neodznie v hitparáde – vtedy už nebude možné zaň hlasovať. Ak v zozname hitov nenájdeš ten svoj, pošli nám tip prostredníctvom formulára na tejto stránke a my ho zaradíme do hlasovania. Finále hitparády vyvrcholí v piatok 15. februára popoludní.

Pravidlá súťaže o štýlové bluetooth reproduktory JBL

Každý, kto aspoň raz zahlasuje a vyplní svoje základné kontaktné údaje, bude zaradený do žrebovania o jeden zo siedmich bezdrôtových reproduktorov JBL Clip 3 a tričko Rádia Expres. Žrebovanie bude prebiehať denne od začiatku hitparády 09.02.2019 zo všetkých odovzdaných hlasov a od tohto dňa až do finále hitparády každý deň zverejníme jedného víťaza priamo vo vysielaní. Čím viac hlasov pošleš, tým je tvoja šanca na výhru väčšia.

Hlasuj za svoj hit

Pravidlá súťaže o elektrickú kolobežku Xiaomi

15. februára, vo finále hitparády 2019 hitov, vyžrebujeme zo všetkých správnych tipov na najväčší hit výhercu elektrickej kolobežky Xiaomi Mi 2 Electronic Scooter a trička Rádia Expres.

Tipni si víťaza hitparády

Pravidlá súťaže o bluetooth slúchadlá JBL

Každý, kto vyplní minimálne 5 nepovinných doplňujúcich údajov v hlasovacom formulári, bude v hre o 3 bluetooth slúchadlá JBL T450BT. Výhercov vyžrebujeme a zverejníme na www.expres.sk/chart/2019-hitov počas finále hitparády 2019 hitov v piatok 15.02.2019.

Hlasuj za svoj hit

Štatút súťaže

Odporúčame

Nenašiel si svoju obľúbenú pesničku?

Pošli tip