Práve hráme
Baví nás baviť vás
 

Pravidlá súťaže

Pravidlá hlasovania v hitparáde 2018 hitov

Hlasovať za svojho favorita na najväčší hit v Hitparáde 2018 najväčších hitov všetkých čias môžeš od piatku 26.1.2018 do 8.2.2018 do polnoci. Každý deň máš k dispozícii 10 hlasov pre rôzne pesničky – svojich favoritov tak môžeš podporiť každý deň. Hlasovať za jednotlivé skladby bude možné dovtedy, kým daný song neodznie v hitparáde – vtedy už nebude možné zaň hlasovať. Ak v zozname hitov nenájdeš ten svoj, pošli nám tip prostredníctvom formulára na tejto stránke a my ho zaradíme do hlasovania. Finále hitparády vyvrcholí v piatok 9. februára popoludní.

Pravidlá súťaže o štýlové bluetooth reproduktory JBL

Každý, kto aspoň raz zahlasuje a vyplní svoje základné kontaktné údaje, bude zaradený do žrebovania o jeden zo siedmich bezdrôtových reproduktorov JBL Flip 4. Žrebovanie bude prebiehať denne od 3.2.2018 zo všetkých odovzdaných hlasov a od tohto dňa až do finále Hitparády každý deň zverejníme jedného víťaza priamo vo vysielaní. Čím viac hlasov pošleš, tým je tvoja šanca na výhru väčšia.

Navyše 9. februára, vo finále Hitparády 2018 hitov, vyžrebujeme zo všetkých správnych tipov na najväčší hit výhercu posledného ôsmeho reproduktora JBL Flip 4.

Pravidlá súťaže o parádne bluetooth slúchadlá JBL

Každý, kto vyplní minimálne 5 nepovinných doplňujúcich údajov v hlasovacom formulári, bude v hre o 3 bluetooth slúchadlá JBL T450BT. Výhercov vyžrebujeme a zverejníme na www.expres.sk počas finále Hitparády 2018 hitov v piatok 9.2.2018.

Štatút súťaže

Nenašiel si svoju obľúbenú pesničku?

Pošli tip