Práve hráme

13/03/2017

Kuba a Slovensko predstavujú spoločný hudobný projekt!


Kubánsky spevák Eusebio vydáva debutový album La Farándula na Slovensku pod ochrannými krídlami producenta Petra Panna. Keď sa spojí do jedného hudobného projektu Kuba a Slovensko, výsledkom môže byť jedine verejnosťou ostrosledovaný a scénou dlhoočakávaný počin. Príkladom takej spolupráce je La Farándula – spoločný album kubánskeho speváka Eusebia Nicolása Mena a slovenského producenta Petra Panna – ktorý príde na pulty obchodov už tento mesiac.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Eusebio žije a tvorí na Slovensku už celých 7 rokov. Jeho príbeh s našou krajinou je dlhý, no po rokoch ho už vie zhrnúť do jedinej vety „Na Kube som spieval v kapele, ktorá získala na Slovensku dlhodobý angažmán, a keďže som sa počas neho so Slovenskom veľmi zžil, rozhodol som sa tu po jeho skončení a rozpade kapely ostať ako sólista.“
Či na Kube alebo na Slovensku – nech bude kdekoľvek – Eusebio sa rozhodol živiť hudbou. A tak dodnes cestuje po slovenských kluboch a rozdáva v nich nákazlivú juhoamerickú energiu a latino hudbu. Prijatie do slovenskej hudobnej komunity na seba v jeho prípade nenechalo dlho čakať. Dnes už má sympatický Kubánec na Slovensku pevnú pôdu pod nohami a za chrbtom silnú podporu vo forme hudobnej supervízie jedného z našich najuznávanejších Á-čkových producentov, Petra Panna, ktorý je okrem iného tiež dvorným producentom rapera Kaliho.

Nadácia Dobrý skutok