Práve hráme

03/03/2017

FAST & FURIOUS 8 bude prehliadkou hiphopovych hviezd


Filmová séria Rýchlo a zbesilo patrí k tým najpopulárnejším vo svete. V apríli sa v kinách objaví už jej ôsme pokračovanie FAST & FURIOUS 8. Doplnené bude o ambiciózny hudobný album, ktorý čerpá z aktuálnej obľuby hip hopu.

Očakávaný filmový trhák Rýchlo a zbesilo 8 bude mať premiéru na Slovensku 13.4.2017. V rovnaký deň sa objavý album, ktorý je prehliadkou toho najžiadanejšieho na súčasnej hiphopovej scéne. Migos, Kodak Black, Lil Yachty, Young Thug, Sage The Gemini, Jeremih, Lil Uzi Vert, Kehlani, G-Eazy alebo Travis Scott, títo všetci prispeli na soundtrack, o ktorom sa predpokladá, že bude patriť k najpredávanejším v roku 2017.

Priaznivci sa pochopiteľne dočkajú obľúbených hrdinov, akčných scén a divokých automobilových naháňačiek. Na obrovskom úspechu predchádzajúceho dielu sa podpísala aj smrť jedného z hlavných protagonistov. Herec Paul Walker zomrel pri automobilovej nehode a v priebehu natáčania ho  musel nahradiť jeho brat. Ústredná skladba See You Again bola ako pocta zosnulému hercovi a Wiz Khalifa a Charlie Puth sa vďaka tomu dočkali jedného z najúspešnejších singlov roku 2014.

The Fate of the Furious  ako sa volá film v Amerike, uvádza videoklip Go Off, na ktorom spolupracovali  Lil Uzi Vert, Travis Scott a Quavo z Migos.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Kompletný zoznam nahrávok:

1. Young Thug, 2 Chainz, Wiz Khalifa & PnB Rock – Gang Up
2. Lil Uzi Vert, Quavo & Travis Scott – Go Off
3. G-Eazy & Kehlani – Good Life
4. PnB Rock, Kodak Black & A Boogie Wit da Hoodie – Horses
5. Migos – Seize The Block
6. YoungBoy Never Broke Again – Murder (feat. 21 Savage) [Remix] 7. Bassnectar – Speakerbox (feat. Ohana Bam & Lafa Taylor) [F8 Remix] 8. Post Malone – Candy Paint
9. Kevin Gates – 911
10. Lil Yachty – Mamacita (feat. Rico Nasty)
11. Jeremih, Ty Dolla $ign, & Sage The Gemini – Don’t Get Much Better
12. Pitbull & J Balvin – Hey Ma (feat. Camila Cabello) [Spanish Version] 13. Pinto „Wahin“ & DJ Ricky Luna – La Habana (feat. El Taiger)
14. J Balvin & Pitbull – Hey Ma (feat. Camila Cabello)

Zdroj: Warner Music

Nadácia Dobrý skutok