Práve hráme

24/12/2016

Uhádni čo je to a vyhraj s Uniqa poisťovňou!


Zapoj sa do súťaže a získaj 2 lístky na Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Semmeringu a lyžiarsku prilbu podpísanú Veronikou Velez – Zuzulovou!

Pravidlá sú jednoduché. Pošli na výzvu moderátora SMS na číslo 0905 612 612 a čakaj na náš telefonát. V každom vstupe budeme mať na linke dvoch súťažiacich, ktorým bude moderátor opisovať rôzne slová, ktoré súvisia s témou lyžovanie. Ak ich v časovom limite 30 sekúnd správne určíš viac ako tvoj súper, výhra je tvoja!

Súťažíme každé ráno v Hemendexe 24.12. a 27.12. až 30.12.2016.


Myslite na bezpečnosť aj na svahu. Myslite UNIQA.

Myslite na to, že bezpečnosť na svahu sa neoplatí podceňovať a nezabudnite sa preto poistiť. Zlomená noha na lyžovačke v zahraničí vás totiž môže vyjsť na viac ako desaťtisíc EUR.

Pre prípad úrazu na svahu ponúka UNIQA poisťovňa v rámci cestovného poistenia širokú škálu krytí aj pre športové aktivity.

Skialpinisti a vyznávači adrenalínových zimných športov by si mali uzatvoriť poistenie do hôr, ktoré pokrýva zásah horskej služby a prepravu vrtuľníkom.

Pokiaľ sa chystáte na lyžovačku v zahraničí, správne nastavené cestovné poistenie je už v dnešnej dobe nevyhnutnosť.

Ak by ste sa v zahraničí na svahu zranili, preplatí Vám liečebné náklady, poskytne prevoz priamo z miesta zranenia na svahu do nemocnice.

V rámci cestovného poistenia si určite poistite zodpovednosť za škodu, ktorá kryje škody na zdraví, ak spôsobíte zranenie inej osobe. Náklady môžu dosiahnuť desiatky tisíc EUR.

Pripoistenie batožiny pokryje napr. ukradnuté lyže, ak boli ukradnuté z uzamknutého priestoru.

Viac informácií

Štatút súťaže

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres