Práve hráme

IMT Smile – Najkrajšie vianoce (Metal cover – WADDA feat. DeadSix)

19/12/2016

Najkrajšie Vianoce od IMT Smile v metalovej úprave!


Aj metalisti majú radi Vianoce. Chalani zo žilinskej kapely Wadda sa takto pohrali s legendárnym hitom od IMT Smile.  Oceňujeme, kývame hlavami a držíme palce!


WaddA je rocková kapela zo Žiliny, ktorá vznikla na prelome rokov 2005/2006. Svoj debutový album s názvom „Včera deň sa zrazu zbláznil“ vydala v roku 2010. V novembri 2012 vydáva kapela svoj druhý štúdiový album „LEN RAZ“. Na oboch albumoch sa nachádzajú piesne výhradne v slovenskom jazyku. Kapela hráva každoročne na festivaloch a v kluboch po celom Slovensku, ale aj v susednom Česku. Medzi najznámejšie SK/CZ festivaly, na ktorých sa chalani predviedli, patria „Topfest“a „Rock For People, ďalej Hodokvas, Orange Music festivaly, Cibuľa fest, Podhájska fest, Donovaly fest a mnoho ďalších.

V roku 2013 dochádza k personálnym zmenám (z kapely odchádzajú dvaja členovia). Kapela ešte v orezanej zostave mopy, eshus, kubo vydáva nasledujúci rok singel “Nahlas ako sa dá”, odohrá sezónu 2014 a následne ukončuje svoju aktívnu činnosť. V roku 2016 kapela obnovuje svoju činnosť. Ku kapele sa pridáva gitarista Dominko. Znovuobnovenie kapely sprevádza vydanie štvor-piesňového CD-EP #MAINSTREAM a klipom k piesni Závislosť. Kapela tak štartuje novú éru fungovania a teší sa na Vás na koncertoch.

Viac o kapele Wadda

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres