Práve hráme

15/12/2016

Slovenka pracuje ako hotelová manažérka na päť hviezdičkovej výletnej lodi


Uspeli vo svete, doma ich nepoznáme! Každú stredu v premiére (repríza v sobotu) Oli Džupinková predstavuje Slovákov, ktorí žijú v zahraničí. Ďalšie tipy môžete posielať na slovacivzahranici@expres.sk.

Veronika Kállayová-Neubellerová, hotelová manažérka

Veronika Kállayová-Neubellerová pochádza z Krompách. Po strednej hotelovej škole odišla na Maltu, a potom do Londýna, kde si nakoniec prácu nenašla. Tak sa vrátila a až keď bola doma, zavolali jej, aby prišla pracovať do baru na výletnú loď. Prvé týždne boli ťažké, ale Veronika sa po niekoľkých rokoch tak vypracovala, že posledné 3 roky pracuje ako hotelová manažérka na päť hviezdičkovej lodi, ktorá je najnovšou vo švajčiarskej spoločnosti Scylla.

Veronika sa plaví po Dunaji, po európskych mestách, kde dôchodcovia s dobrými dôchodkami trávia svoj voľný čas. Nedávno kotvili vo Viedni, a tak som si z Bratislavy odskočila do viedenského prístavu, kde som si celú loď prezrela, videla som izby, spa, fitko či vírivku a minigolf na lodi. Veronika je pozitívne naladený človek, usmievavý a vždy sa snaží robiť pre hostí viac ako očakávajú. Hovorí tromi jazykmi a najnovšiu loď Joy dostala za odmenu.

Pozrite si fotky z lode Joy, keď kotvila vo Viedni a aj krátke video.

Foto: Archív Veronika Kállayová-Neubellerová, Oli Džupinková

#olidzupi

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres