Práve hráme

05/12/2016

Dieťa Bridget Jonesovej – Vyhraj knihu


Najväčšia smoliarka v dejinách literatúry je späť!

Neriadená strela Bridget opäť vstupuje na scénu s novou dávkou trapasov a pohrôm, ktoré ju, ako zvyčajne, budú sprevádzať asi na každom kroku.

Súťažili sme o štvrtú knihu spisovateľky Helen Fieldingovej o svojskej smoliarke Bridget Jonesovej. Zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali 5 výhercov, ktorým posielame knihu – Monika Kacviňarová, Lukáš Škultéty, Jana Letavajová, Marián Mehéš a Jana Štefaničáková. Gratulujeme!


O knihe:

Dieťa alebo kariéra? Bridget sa už zmierila s mučením okolia, ktoré neustále poukazovalo na to, že jej biologické hodiny tikajú čím ďalej, tým hlasnejšie, a potom… otehotnela. Nebola by to ale ona, keby išlo všetko ako po masle. Jej tehotenstvo je sprevádzané nezdravou životosprávou, bizarnými radami single kamarátok a ešte bizarnejšími radami zaslúžilých matiek. Chaos na predpôrodných vyšetreniach, divoké večierky i romantika, radosť a zúfalstvo, ale hlavne otázka: „Kto je, dokelu, otec?“.

Kniha nadväzuje na predchádzajúce úspešné tituly Helen Fieldingovej. Denník Bridget Jonesovej sa stal nielen medzinárodným bestsellerom, ale tiež skutočným fenoménom. Denník The Guardian ho zaradil na zoznam desiatich románov, ktoré najlepšie definujú 20. storočie.

Helen Fieldingová na Denník Bridget Jonesovej nadviazala nemenej úspešnými titulmi Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch a Bridget Jonesová: Zbláznená do chlapa. Všetky tri knihy boli vydané vo viac ako 40 krajinách sveta.

Kúpiť knihu

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres