Práve hráme

Miro Jaroš – CESTA DO ROZPRÁVKY (Oficiálny videoklip)

14/11/2016

Najkrajší detský videoklip na Slovensku? Miro Jaroš a Cesta do rozprávky!


Miro Jaroš predstavil výpravný videoklip k pesničke Cesta do rozprávky, ktorý učaruje nie len vašim deťom. Tie v ňom môžu stretnúť obľúbené rozprávkové postavy, ale aj živú Snehulienku, či ozajstnú princeznú so šatami z cukrovej vaty. Vás však ohúri jeho spracovanie.

Nakrúcanie na zelenom pozadí a 3 mesiace postprodukcie. Videoklip Cesta do rozprávky patrí k najnáročnejším, aké vo svojom repertoári Miro Jaroš má a to má za sebou už takmer 20 videoklipov pre detské publikum. “Myslím si, že je na ňom vidno, že nevznikol za dva dni, je to naozaj veľa postprodukčnej práce, ktorá stojí na detailoch. V ateliéri sme mali zopár rekvizít, vláčik, kôš z balóna a stroj na výrobu cukrovej vaty. Všetko ostatné sa animovalo,” prezradil Miro Jaroš, ktorý už niekoľko rokov patrí k obľúbeným interpretom slovenských detí.

V rozprávkovom videoklipe si zahrala aj modelka Mária Zelinová, ktorá stvárňuje princeznú so šatami z cukrovej vaty. “Vyzerala naozaj ako z rozprávkovej knižky, na tom má najväčšiu zásluhu stylistka Jana Tomas, ktorá šaty špeciálne pre túto príležitosť vyrábala. Obrovšká vďaka a poklona patrí režisérovi Štefanovi Lelovičovi, ktorý 3 mesiace po nociach robil na postprodukcii, vyrábal animácie, rozhýbal vlak, dokázal neuveriteľné veci,” doplnil Miro. A výsledok? Posúďte sami.

aplikacie Rádia Expres