Práve hráme

Adam Ďurica – Spolu

28/10/2016

Adam Ďurica vydal nový album a zverejnil termíny SPOLU Tour 2017


Dvojnásobný víťaz prestížnej ankety OTO v kategórii spevák roka, autor hitov Neľutujem a Mandolína vydáva po roku a pol od platinového albumu Mandolína novú dosku. Tá sa volá Spolu a nachádza sa na nej 12 nových skladieb vrátane hitov Spolu a Dovtedy. Nový album predstaví Adam aj naživo na svojom koncertnom turné s názvom SPOLU TOUR.

Prvou ochutnávkou z nového albumu bola pieseň Spolu. Tú Adam Ďurica zverejnil ešte pred letom a nakoniec podľa nej nazval svoj štvrtý radový album i budúcoročné turné.

„Na novom albume som pracoval rok a pol od vydania albumu Mandolína. Nový album SPOLU je vyzretejší hudobne aj textovo. Je to posun vpred, pri ktorom nezabúdam na mojich terajších fanúšikov. Chcem im priniesť album, ktorý budú radi počúvať,“ prezradil Adam Ďurica.

So svojou kapelou na prelome mesiacov apríl/máj 2017 Adam navštívi 10 slovenských a dve české mestá. Po každom koncerte SPOLU TOUR sa uskutoční fotogramiáda, na ktorej sa fanúšikovia budú môcť s Adamom stretnúť a odfotiť. Všetky informácie o SPOLU TOUR sa dozviete na facebookovej stránke Adama Ďuricu.

Kúpiť vstupenky

SPOLU Tour 2017
11.4. Praha, Lucerna Music Bar – čoskoro v predaji
12.4. Brno, Fléda – čoskoro v predaji
20.4. Prešov, PKO, hlavná sála
21.4. Košice, Spoločenský Pavilón
22.4. Michalovce, Mestská športová hala
25.4. Lučenec, Kino Apollo
26.4. Liptovský Mikuláš, Dom Kultúry
27.4. Banská Bystrica, Ministry of Fun
28.4. Žilina, Dom Odborov, estrádna sála
29.4. Martin, Kino Strojár
3.5. Bratislava, Ateliér Babylon
5.5. Trenčín, Piano Club

durica

Mobilné aplikácie Rádia Expres