Práve hráme

10/10/2016

Peter Opet – Život Adama – Vyhraj knihu


Adam má desať rokov, je rebel a pri každej príležitosti to vykrikuje, aby všetci vedeli, s kým sa bavia. Odmieta povinnosti a mieni žiť tak, ako sa mu práve zachce! S tým samozrejme prichádzajú problémy…

Skvelé nazretie do života súčasných detí pre všetkých.

Zo všetkých správnych odpovedí bolo vyžrebovaných 5 výhercov, ktorým posielame knihu Život Adama, podpísanú autorom: Dominika Laubertová, Lucia Dedíková, Tibor Filípek, Ivan Horniak a Gabriela Jakubková. Gratulujeme!


O knihe

Adam chodí do podobnej školy ako ty, učí sa rovnaké predmety ako ty, zlostia ho otravné učky a dokonale chápe tvoje nezhody s rodičmi, ktorí nič, ale OZAJ NIČ nechápu. Nečudo, že ti občas prasknú nervy. Najviac ho štve, ako sa s ním bavia dospeláci. Naozaj si myslia, že desaťročný človek je vhodný akurát tak na plnenie pokynov a príkazov rodičov a učiteľov? To teda rozhodne nie! Adam je rebel a pri každej príležitosti to vykrikuje, aby všetci vedeli, s kým sa bavia. Odmieta povinnosti a mieni žiť tak, ako sa mu práve zachce! Iba, žeby mu to mama zakázala… Zapamätajte si: Ja, Adam, nie som žiadne béčko!

Autor knihy Peter Opet vyrástol v síce malom, ale zato aspoň Novom Meste nad Váhom. Diplom z vysokej školy zavesil na klinec v kumbále upratovačiek vedľa auly vo fakulte. Sám seba považuje za muzikanta, speváka, autora hudby a textov, realizujúci sa hlavne v skupine Polemic. Štart spisovateľskej dráhy života mu priniesol prvorodený syn Adam, hlavný hrdina tejto knihy a bezodná studnica inšpirácie pre ďalšie dielo.

Knihu Život Adama môžete kúpiť TU

Vypočujte si audio ukážku z knihy:

Nadácia Rádia Expres