Práve hráme

06/10/2016

Bratislavu opäť čakajú dopravné obmedzenia


Dopravné obmedzenia však nebudú také rozsiahle ako naposledy, platiť budú len na čas nevyhnutný pre presun delegácii. „Cieľom ministerstva vnútra je zabezpečiť všetky bezpečnostné opatrenia tak, aby dochádzalo čo k najmenším zásahom do bežného života obyvateľov a návštevníkov mesta Bratislavy a zároveň, aby sa zabezpečil hlavný cieľ – ochrana života, zdravia, majetku a verejného poriadku“, uvádza Ministerstvo vnútra.

  • Od 1. júla až do 15. októbra 2016 je neprejazdná Medená ulica, vjazd vozidiel je možný cez Kúpeľnú ulicu.
  • Vo štvrtok 6. októbra 2016 môže dôjsť k čiastočným dopravným obmedzeniam pri presune delegácií z letiska M. R. Štefánika a hraničného prechodu Jarovce – Kitsse k miestam ubytovania delegácií (hotel River Park, Austria Trend, Sheraton, Carlton) a v popoludňajších a večerných hodinách na Bratislavský hrad.
  • V piatok 7. októbra 2016
    • od 8:00 – 9:00 pri presune delegácií z uvedených hotelov do Reduty a v popoludňajších hodinách pri presune z centra mesta na letisko a hraničný prechod Jarovce. Usmerňovanie a reguláciu dopravy budú zabezpečovať hliadky dopravnej polície
    • od 06:00 – 17:00 bude zakázaný vjazd na Mostovú ulicu z Vajanského a Rázusovho nábrežia. Vjazd k hotelu Carlton bude pre hostí umožnený z Jesenského a Gorkého ulice, ktorý bude zároveň riadený a kontrolovaný príslušníkmi Policajného zboru.

Zdroj: minv.sk

aplikacie Rádia Expres