Práve hráme

Júlia Ružička Horváthová/Jakub Ružička: Už spolu nehovoríme (Charlie Puth – We Don´t Talk Anymore)

25/09/2016

Aj zaľúbenci spolu občas nehovoria…


We don’t talk anymore – povedali si Charlie Puth a Selena Gomez a na svete bola jedna skvelá pieseň! Jej text priam volal po tom, preniesť jeho silu do našej krásnej slovenčiny a tak uzrel svetlo sveta nový diel našej Nedeľnej chvíľky poézie, z ktorého vám zostane možno trochu clivo. Rovnako ako nám, keď sme si vypočuli krásnu interpretáciu našich hostí! :)

Naše pozvanie do Nedeľnej chvíľky poézie tentokrát prijal jeden krásny manželský pár, herečka Júlia Ružička Horváthová a herec Jakub Ružička. Júliu môžete poznať ako Beátu Papúchovú zo seriálu Chlapi neplačú, rovnako z bratislavského divadla La Komika, kde sa predstavila v hre Jeden za všetkých – všetci do neba, či z muzikálu Jána Ďurovčíka, Atlantída. Julka prepožičala svoj hlas nespočetnému množstvu seriálových či filmových postáv a my sa tešíme, že aj úlohy Seleny Gomez sa zhostila so šarmom sebe vlastným!

Jakuba ste mohli vidieť v seriáli Nesmrteľní, či Spiknutie, rovnako pôsobí ako muzikálový herec v divadle Nová Scéna, kde ho môžete vidieť v kultových predstaveniach ako je West Side Story, či v predstavení Túlavého divadla. V dabingu sú obaja ako doma a tak veríme, že nový diel našej „poézie“ vás prenesie priamo do života dvoch zamilovaných, ktorí sa stratili na ceste jeden k druhému.

Vypočujte si najnovší diel našej Nedeľnej chvíľky poézie, singel We don’t talk anymore, v preklade „Už spolu nehovoríme“.

Team NCHP

Nadácia Rádia Expres