Práve hráme

14/02/2014

Bratislavský koncert skupiny Lucie je takmer vypredaný


V Čechách kapela pridala ďalšie vystúpenie

Skupina LUCIE potvrdila v máji minulého roka svoj návrat na koncertné pódia. Z pôvodne naplánovaných dvoch slovenských a troch českých koncertov je dnes turné s počtom koncertov 10.

Na Slovensku sa skupina LUCIE v zložení David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. predstaví na dvoch koncertoch:
26.05. KOŠICE, STEEL ARENA
29.05. BRATISLAVA, SLOVNAFT ARENA
(vstupenky v predpredaji na www.xl.sk)

Vstupenky na slovenské koncerty sú ešte v predaji. Bratislavský koncert je už ale takmer vypredaný. Vzhľadom ku skutočnosti, že v Bratislave odohrá LUCIE len jeden koncert, bude tento týždeň odblokovaných a pustených do predaja posledných pár sto kusov na koncert v Slovnaft Arene. K dispozícii budú vstupenky na sedenie a rovnako aj na státie.

“Záujem o naše koncerty, najmä predpredaj vstupeniek, predčil všetky naše očakávania! Turné štartujeme koncom mája na Slovensku a už teraz sa na našich slovenských fanúšikov veľmi tešíme! Intenzívne skúšame a veríme, že za sebou zanecháme nevšedný koncertný zážitok,” odkazuje skupina LUCIE svojim fanúšikom.

Skupina LUCIE už v týchto dňoch veľmi intenzívne pracuje na príprave koncertov – na ich pódiovej, technickej, aj hudobnej stránke. Počas príprav si pred turné posledný raz “odskočí” na Slovensko, aby sa koncom marca stretla so svojimi fanúšikmi na autogramiádach:
29.03. / 16:00 hod., autogramiáda Aupark Košice
30.03. / 16:00 hod., autogramiáda Aupark Bratislava

Lucie sa vo svojej pôvodnej zostave sa fanúšikom predstaví na 8 koncertoch v Čechách a 2 na Slovensku. Väčšina vstupeniek na koncerty je už vypredaná, preto sa skupina rozhodla pridať aj desiaty koncert, a to v ČEZ Aréne Ostrava.

Odporúčame

Nadácia Rádia Expres