Práve hráme

M.U.S – Love you more (official video)

19/09/2016

Dievča z víkendového coveru vydalo svoj prvý singel!


Aj vďaka vám už pár mesiacov medzi vami usilovne hľadáme skryté talenty, začínajúcich spevákov, speváčky, či kapely a predstavujeme vám ich v rubrike cover víkendu, ktorú môžete na Exprese počúvať v sobotnom vysielaní, v rámci ktorej nádejní hudobníci predstavujú svoje jedinečné cover verzie známych hitov. A Mišku Husárovú si pamätáte?

Michaela Husárová – Take Me To Church (Hozier cover)

Pred časom sme odpadli z jej nenormálneho „šelestového“ hlasu, ktorý by jej nejedna rocková hviezda závidela! Miška sa však rozhodla obklopiť mladými jazzmanmi a nemohla urobiť lepšie. Na Exprese sme vám pred časom predstavili jej cover pesničky Take me to Church od Hoziera, ktorému jazzové harmónie dodali úplne iný šmrnc! Dnes nás Miška presvedčila, že nezaháľa a svoj spevácky sen myslí seriózne! Na svete je jej autorská prvotina Love you more a my nemôžeme inak, len vám ju posunúť! A ktovie, možno je práve Miška Husárová budúcnosťou slovenskej popmusic… V každom prípade jej budeme držať palce!

Team rubriky Cover víkendu


Hudba: Michaela a Rixo Horehigh
Text: Michaela
Bicie: Marek Zilinec
Basa: Jozef Madola
Kláves: Rixo Horehigh
Gitara: Štefan Čakvári
Video: Bizarre Empire
Nahrávka: TC Lemons

Michaelinu tvorbu môžete sledovať TU:
YOUTUBE
FACEBOOK
INSTAGRAM

P.S. Spievate? Len tak si hráte na gitare, či na klavíri a „džemkujete“? A čo tak sa so svojim talentom pochváliť celému Slovensku? :) Na Exprese hľadáme začínajúcich spevákov a speváčky, či kapely! Ukážte nám ten svoj talent! Pošlite nám svoj jedinečný cover hitu, ktorý vám pravidelne hráme, a možno zavoláme do nášho rádia zahrať si naživo práve vás!

Odporúčame

Mobilné aplikácie Rádia Expres