Práve hráme

19/09/2016

Dieťa Bridget Jonesovej – Vyhraj lístky do kina a wellness víkend v luxusnom hoteli


Bridget Jones má talent na trapasy. A celý svet ju kvôli tomu miluje. Máš pocit, že aj ty doslova priťahuješ trápne situácie? Prekonáš aj Bridget?

Celý týždeň sme vo vysielaní hľadali slovenskú kráľovnú trapasov. Stala sa ňou Zuzana z Trenčína, ktorá za svoj trapas vyhrala 2 lístky do kina a víkendový pobyt pre dve osoby v kúpeľoch Aphrodite v Rajeckých Tepliciach.

Súťažili sme aj na webe. Zo všetkých správnych odpovedí boli vyžrebovaní 3 výhercovia, ktorým posielame sériu kníh o Bridget Jones a kozmetický balíček Dermacol – Zuzana Dobišová z Preselian, Matej Palúch z Rovinky a Zuzana Harvancová z Petrovíc. Gratulujeme!


O FILME:

Ako názov tretieho diela slávnej série napovedá, hlavným problémom bude tentokrát neplánované tehotenstvo. Taká vec dokáže vykoľajiť aj životom ostrieľanú Bridget, zvlášť keď netuší, s kým dieťa počala. A ako je to možné, keď je stále bez chlapa? Celkom jednoducho. Stačí, že v sprievode kolegyne navštívila odviazaný hudobný festival a v jeho priebehu sa „bližšie spoznala“ s pohľadným cudzincom (Patrick Dempsey). Vzápätí sa na jednej spoločenskej akcii presvedčila, že stará láska (Colin Firth) nehrdzavie, hoci pred pár rokmi definitívne skončila. S rozlúštením zamotaného rébusu ohľadom otcovstva jej nepomôže ani ľahko cynická gynekologička (spoluscenáristka Emma Thompson). Ako seriózny právnik Mark Darcy, tak úspešný prevádzkovateľ internetovej zoznamky Jack Quant sa k situácii postavia ako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a ich potomkom vytvoriť usporiadanú rodinu. To samozrejme ešte netušia, že ich šanca na otcovstvo je presne päťdesiatpercentná. Ako sa blíži termín pôrodu, Bridget cíti, že bude musieť s pravdou von a hlavne, že si bude musieť vybrať, komu bude jej dieťa hovoriť „otecko“. Normálny človek by poslal oboch na testy otcovstva. Lenže Bridget Jonesová nie je normálna, ale výnimočná.

TRAILER:

Dieťa Bridget Jonesovej (Bridget Jones´s Baby) – oficiálny trailer

Nadácia Rádia Expres