Práve hráme

24/02/2014

IMT Smile vydali live CD


Album vyšiel pod názvom Bratislava – Košice – Live! v limitovanom náklade

CD Košice – Bratislava – Live! je live nahrávkou dvoch neopakovateľných koncertov zo záveru roka 2013. Koncerty s najväčšími hitmi skupiny v jedinečnej a neuveriteľne silnej atmosfére absolútne vypredaných koncertov v bratislavskej Inchebe (4.12.2013) a košickej Steel aréne (7.12.2013) odohrali IMT SMILE v súčasnej zostave: Ivan Tásler – spev, akustická a elektrická gitara, Miro Tásler – klávesy, vokály, Lukáš “Kolja” Kolivoška – basová gitara, vokály, Dano Šoltis – bicie, vokály, Tomáš Slávik – gitara, vokály a Mário “Gapa” Garbera – alt a tenor saxofóny, vokály.

Na nahrávke hosťujú aj bývalí členovia kapely Katarína Knechtová (spev) a Peter Bič (elektrická gitara, vokály) v pesničkách Ráno, Možno si ma pomýliš, Biely pavúk a Nepoznám. Živý album otvára zatiaľ posledný singel S.O.S., ktorý IMT SMILE predstavili ako novinku v októbri 2013 a za veľmi krátky čas sa stihla zaradiť k hitom skupiny, ktoré plné haly poctivo a poriadne nahlas odspievali so skupinou.

“Vrcholom roka 2013 boli pre nás tieto dva predvianočné koncerty. Som na ne hrdý aj preto, že sme ich robili sami, bez nejakej výraznej podpory sponzorov. Som rád, že to vyšlo. Keď som videl tie vypredané haly, povedal som si, že to stojí za to. Všetky tie prípravy,snaha, námaha a realizácie… Toto živé CD zachytáva jedinečnú atmosféru týchto koncertov a verím, že ju bude fanúšikom a nám stále pripomínať”, nadchýňa sa Ivan Tásler.

CD vyšlo v limitovanom počte kusov a kúpiť ho môžeš na špecialnej stránke oprisaomna.sk

ZOZNAM SKLADIEB NA ALBUME:
1. S.O.S. ( BRATISLAVA )
2. PRE TÚTO CHVÍĽU ( BRATISLAVA )
3. VŠETKO ( BRATISLAVA )
4. OPRI SA O MŇA ( KOŠICE )
5. DUCH ČLOVEKA ( KOŠICE )
6. VIAC ( KOŠICE )
7. VEĽA LÁSKY ( KOŠICE )
8. RÁNO ( KOŠICE )
9. MOŽNO SI MA POMÝLIŠ ( KOŠICE)
10. BIELY PAVÚK ( KOŠICE)
11. NEPOZNÁM ( KOŠICE)
12. IMPROVIZÁCIA ( KOŠICE)
13. EXOTIKA ( KOŠICE)
14. ĽUDIA NIE SÚ ZLÍ ( BRATISLAVA )
15. NAJKRAJŠIE VIANOCE ( KOŠICE )

Odporúčame

aplikacie Rádia Expres